Taksim'de taciz kavgası

Taksim'de taciz kavgası
Taksim'de tacize uğradıklarını iddia ederek polise şikayette bulunan bir grup, polis ekipleri ile tartıştı...

Eğlenmek için gittikleri Taksim'de tacize uğradıklarını iddia ederek polise şikayette bulunan bir grup, yeterli sayıda olmadıkları için takviye ekip isteyeceklerini söyleyen polis ekiplerine sinirlenince ortalık karıştı.

4 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Polisin biber gazıyla müdahale ettiği olayda taciz ettikleri öne sürülen gruptan 2 kişi, taciz edildiklerini ileri süren gruptan da 2 kişi olmak üzere toplam 4 kişi gözaltına alındı.

Eğlenmek için Beyoğlu'na gelen kadın ve erkekli 6 kişilik grup, Cumhuriyet Anıtı önünde 4 kişilik bir erkek grubu tarafından tacize uğradıkları iddiasıyla saat 01.00 sıralarında meydandaki polise şikayette bulundu. Daha sonra 6 kişilik grubun içindeki erkekler, yanlarındaki kadınları taciz ettiklerini ileri sürdükleri grubun üzerine yürüdü. Bu sırada polis ekipleri araya girerek grubu ayırdı. Tacize maruz kaldıklarını belirten grubun erkekleri, polisten, tacizci olduklarını ileri sürdükleri grubu gözaltına almalarını istedi.

İki kişilik polis ekibinin, yeterli sayıda olmadıklarını belirterek takviye kuvvet istemelerine sinirlenen grubun erkekleri, bu kez polise tepki gösterdi. Polisin biber gazı kullanarak grubu dağıtmak istediği olayda, tacize maruz kaldıklarını iddia eden gruptan 1 kişi polise tepki göstermeye devam etti.

Olay yerine gelen takviye ekipler, yaşanan arbedenin ardından tacize uğradıklarını iddia eden 6 kişilik gruptaki 2 erkek ile taciz ettikleri ileri sürülen 4 kişilik gruptaki 2 kişiyi gözaltına alırken, diğer 2 kişinin ise kaçtığı öğrenildi. Gözaltına alınan toplam 4 kişi, ifadeleri alınmak üzere Taksim Polis Merkezi'ne götürüldü.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com