Taksim'de Yine Olaylı Yılbaşı!

Taksim'de Yine Olaylı Yılbaşı!
Yılbaşı nedeniyle Taksim'de toplanan vatandaşlar alkolün etkisiyle birbirine giren gençlerin kavgasından tedirgin oldu...

İstanbul'daki yılbaşı kutlamalarında, 33'ü taciz iddiasıyla olmak üzere 64 kişi gözaltına alındı.

Taksim ve Nişantaşı'nda 15'er kişi, Asya yakasındaki bir konserde 2, Unkapanı'nda ise 1 kişi taciz iddiasıyla gözaltına alınırken, polis, aralarında aranan kişilerin de bulunduğu 31 kişiyi de hırsızlık, bıçakla yaralama, uyuşturucu madde satmak ve kullanmak ile benzer suçlardan gözaltına aldı.

Bu kişiler arasında bulunan bir kadının da ''teşhircilik'' suçundan gözaltına alındığı öğrenildi.

LAF ATMA VE SÖZLÜ SATAŞMALAR

Kutlamalar sırasında vatandaşların oluşturduğu kalabalık içerisinde çok sayıda kavga çıktı. Polis ekipleri, olaylara müdahale ederek daha fazla büyümesini önledi. Laf atma ve sözlü sataşma sonucu Beyoğlu bölgesinde 2, Nişantaşı'nda ise 1 kişi bıçakla yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırılırken, ambulanslar kalabalık nedeniyle ilerlemekte zorluk çekti.

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, İstiklal Caddesinde dolaşarak, Beyoğlu'ndaki ekiplerin çalışmalarını denetledi.

ALKOLLÜ ŞAHIS TURİST KIZA SARILMAK İSTEDİ

Yeni yılı kutlamak üzere arkadaşlarıyla birlikte Taksim Meydanı'nda gezintiye çıkan bayan turist, alkollü bir şahıs nedeniyle zor anlar yaşadı. Aldığı aşırı alkolün etkisiyle bayan turiste doğru yönelen şahıs, genç kıza sarılmak istedi. Genç kızın bağırmaya başlamasıyla harekete geçen güven timleri, alkollü şahsı gözaltına aldı. Polis tarafından duvara yaslanarak üzeri aranan alkollü şahıs, bu sırada kendisini görüntüleyen basın mensubuna da tekme attı. Şahıs, daha sonra polis merkezine götürüldü.

İKİNCİ TACİZ HADİSESİ

Yeni yıl kutlamalarının yapıldığı Taksim'e gelen bir grup genç kız, tacizciler nedeniyle zor anlar yaşadı. Mini etekli genç kızları takip ederek sözlü tacizde bulunan grubun elle taciz girişimine güven timleri engel oldu. Grubu etkisiz hale getiren güven timleri, büyük korku yaşayan genç kızları gidecekleri yere kadar götürdü. Kimlik kontrolünden geçirilen şahıslardan biri gözaltına alındı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com