Taktirnameli Veda

Taktirnameli Veda
Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü binasında; Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, Kütahya Belediye Başakanı Mustafa İça, Erzurum Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Kütahya Emniyet Müdürü İbrahim Çelik ve Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Önce tarafından

Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü binasında; Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, Kütahya Belediye Başakanı Mustafa İça, Erzurum Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Kütahya Emniyet Müdürü İbrahim Çelik ve Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Önce tarafından Emniyet Genel Müdürlüğü'nce gönderilen takdirnameler başarılı olan polis memurlarına verildi. Erzurum Emniyet Müdürlüğü'ne atanan İbrahim Çelik'te bir veda konuşması yaptı.

İçişleri Bakanlığı'nın yayımladığı ''Emniyet Müdürleri Kararnamesi'' ile Erzurum Emniyet Müdürlüğüne atanan Kütahya Emniyet Müdürü İbrahim Çelik, taktirname töreninden önce bir veda konuşması yaptı. Kütahya'da çok çalıştıklarını ancak bu çalışma sırasında bütün mesai arkadaşarı ile çalıştıklarını belirterek, elde edilen başarılarda bütün çalışma arkadaşlarının katkısı olduğunu özellikle vurguladı. Çelik: ''Kütahya'daki emniyet mensuplarının üzerine düşen görevleri fazlasıyla yaptığını belirterek, Türk Milletinin bize emenet ettiği bu kurumda vazifelerimizi mesai arkadaşarımızla en iyi şekilde icra etmeye çalıştık''dedi.
Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, İl Emniyet Müdürlüğü'nde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, İl Emniyet Müdürlüğü'nün, bütün personelinin büyük bir özveri ve gayretle görevlerini yapmaya çalıştığını söylerek görev yaptığı illerde de en başarılı Emniyet Müdürünün İbrahim Çelik olduğunu özellikle belirterek Çelik'e yeni görevinde başarılar diledi.
Kütahya Valisi Kocatepe, Erzurum'a tayin edilen Çelik'e yeni görevinde başarılar dileyerek konuşmasına şöyle devam etti:
''Kütahya İl Emniyet Müdürümüz İbrahim Çelik, göreve başladığından itibaren kendisinin üstün gayreti, mesleğine olan saygısı ve sevgisi, disiplinli tutumuyla İl Emniyet Teşkilatımızın başarısını bugünlere taşıdı. Mensuplarımızın sayısının çoğalması, devriyelerimizin olaylara yerinde ve zamanında müdahalesi, vatandaşlarımızdaki güven duygusunun artmasıyla suç girişimleri azaldı. Bu başarının artarak devam etmesini diliyorum.''
İbrahim Çelik de Kütahya'da yaptığı görevden çok mutlu olduğunu vurgulayarak Kütahya'da çalışmaya başladığı günden bu yana heyecanını hiç kaybetmeden kendisine verilen görevi en iyi şekilde yapmaya özen gösterdiğini vurgulyarak konuşmasına şöyle devam etti:
''Kazandığımız başarılar sadece benim başarım olamaz, benimle birlikte 24 saat çalışan, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan mesai arkadaşlarımın başarısıdır.Yeri geldiği zaman uykumuzdan, ailemizden eş ve dostalarımızdan fedakarlık yaparak görevimize devam ettik. Bu başarı gerçekten onların başarısıdır. Biz sadece personelimize ne yapılması gerekiyorsa onları söyledik, onlar çalıştı ve bugün bu başarıyı elde ettik. Kütahya'da asayiş ve emniyetinden sorumlu Valimiz, bütün adli işlemlerde Adliye Teşkilatımız, her işimizde yanımızda olan Belediye Başkanımız, 30 ayı birlikte paylaştığımız Jandarma Alay Komutanımızın ciddi anlamda bir başarısı olduğunu asla inkar edemeyiz.'' dedi.
Yapılan konuşmaların ardından İl Emniyet Müdürlüğünde görevli yaklaşık 90 emniyet mensubuna, Emniyet Genel Müdürlüğünce gönderilen takdirnameler Vali Şükrü Kocatepe, Belediye Başkanı Mustafa İça, Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof.Dr Güner Önce tarafından verildi.
Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü'ndeki törene, Belediye Başkanı Mustafa İça, Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Rektörü Prof. Dr. Güner Önce, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Ömer Lütfi Mor, İl Emniyet Müdürlüğü Şube Müdürleri ve birim amirleri ile polis memurları hazır bulundular.
Son olarak Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe, Belediye Başkanı Mustafa İça, Erzurum Emniyet Müdürlüğüne atanan İbrahim Çelik ve törene katılanlarla Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü binasının önünde hatıra fotoğrafı çektirildi.(M:AKSU)Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com