"Talihli umarım beni de görür"

"Talihli umarım beni de görür"
Yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiyenin isabet ettiği biletlerden birinin Mersin'deki seyyar bir bayiden satın alındığı belirlendi. Bileti satan bayi, talihliye hayırlı olsun ve ekledi: "Umarım beni de görür."

Milli Piyango'nun yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiyenin isabet ettiği çeyrek biletlerden birinin Mersin'de seyyar bir bayi tarafından satıldığı belirlendi.

Kentte uzun yıllardır bilet satıcılığı yapan Halil Bal, gazetecilere yaptığı açıklamada, Muğla'dan 19 Aralık 2012'de getirilen 16 bin biletin bayilere dağıtıldığını, sattığı biletlerden birine de büyük ikramiyenin isabet ettiğini söyledi.

Genellikle Mersin Otogarı civarında bilet sattığını, ikramiyenin denk geldiği bileti de kime sattığını bilemediğini ifade eden Bal, ''Mersin'e genellikle başka illerden alınan biletler sayesinde büyük ikramiye uğruyor. Geçen yıl da Adana'da çıkan bilet yine Mersin'de satıldı. Milli Piyango İdaresi'nin Mersin'deki şubesi kapandığı için Adana ve Muğla'dan biletlerimiz geliyor. Talihliye hayırlı olsun diyorum ve umarım beni de görür'' dedi. (TOK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com