Tanrıyar: "Petek'le imam nikahımız sürüyor"

Tanrıyar: "Petek'le imam nikahımız sürüyor"
Boşandıktan sonra tekrar beraber olma kararı aldığı Petek Dinçöz ile yeniden ayrılan Tanrıyar, “İmam nikâhI ürüyor" dedi.

Ünlü televizyoncu Can Tanrıyar üç ay önce yazılı olarak ayrıldıklarını duyurduğu eski eşi Petek Dinçöz ile tam anlamıyla boşanamadıklarını açıkladı. Tanrıyar, Dinçöz’le 2 yıl önce resmen boşandıklarını ancak yaptıkları imam nikâhının hâlâ geçerli olduğunu söyledi. İmam nikâhının bozulması için Dinçöz’ün yüzüne karşı 3 kez ‘Boş ol’ demesi gerektiğini hatırlatan Tanrıyar, şunları söyledi:

"NEDEN DİRENİYOR ANLAMIYORUM"

“Bu konu üç aydır çözülemiyor. Biz resmen boşandık, kâğıt üzerinde. Ancak bir de imam nikâhımız var. Onun bitmesi için de bir şahit yanında bir araya gelip benim malum iki kelimeyi söylemem gerekiyor. Yani dini nikâhımız devam ediyor. Boşanamadık tamamen. Çünkü, defalarca aramama rağmen, Petek’le bu nikâhı bitirmek için buluşamadık. Yani görüşmesek de, bir türlü karı-koca ilişkimiz bitmedi. Ben bir an önce buluşup, imam nikâhımızı bitirip kendimi her bakımdan rahat hissetmek istiyorum. O da rahat olacak tabii ama niye direnç gösterdiğini anlamıyorum.” (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com