"Tansu Çiller DP'in Başına Gelmelidir"

"Tansu Çiller DP'in Başına Gelmelidir"
Demokrat Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Hasan Tüfek son zamanlarda Demokrat Parti'nin zor dönemeçlerden geçtiğini vurgulayarak, eski Başbakanlardan ve DYP'nin eski genel başkanı Tansu Çiller'in DP'nin başına geçeceği yolundaki söylentiler, parti t

Demokrat Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Hasan Tüfek son zamanlarda Demokrat Parti'nin zor dönemeçlerden geçtiğini vurgulayarak, eski Başbakanlardan ve DYP'nin eski genel başkanı Tansu Çiller'in DP'nin başına geçeceği yolundaki söylentiler, parti tabanını heycanlandırdığını ve hareketlendirdiğini belirterek Kütahya teşkilatları olarak Tansu Çiller'in DP'in başına geçmesini istediklerini söyledi.
Demokrat Parti Kütahya Merkez İlçe Başkanı Hasan Tüfek son zamanlarda Demokrat Parti'nin zor dönemeçlerden geçtiğini vurgulayarak, eski Başbakanlardan ve DYP'nin eski genel başkanı Tansu Çiller'in DP'nin başına geçeceği yolundaki söylentiler, parti tabanını heycanlandırdığını ve hareketlendirdiğini belirterek Kütahya teşkilatları olarak Tansı Çiller'in DP'in başına geçmesini istediklerini söyledi.
Eski Başbakan Tansu Çiller'in Demokrat Parti'nin Genel Başkan adayı olacağı yolundaki iddiaların, parti kulislerini hareketlendirdiğini vurgulayan Tüfek;' Sayın Tansu Hanım çok tecrubeli bir siyasettçidir. DP'nin başına gelmesiyle birlikte DP'de yeniden bir hareketliliğin ve heyacanın olacağını biliyoruz. Kendisinin DP'in başına geçmesini Kütahya Teşkilatları olarak istiyoruz. Günümüz Türkiyesinde halkın sorunlarına derman olabilecek partiler ne yazık ki mecliste nyer almıyorlar. Biz Tansu Çillerle Türkiye'nin sorunlara derma olacağımıza inanıyoruz. Tansu Çiller DP'e hareket getirir.
Partililer olarak siyasete 'geri dön' çağrısı yaptıkları Çiller bu çağrılara bugüne kadar kesin bir yanıt vermediğini belirten Tüfek ancak Çiller'in siyasete DP ile dönebileceği sinyallerinin olduğunu da sözlerin ekledi.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com