Tapu Sicilde İşler aksamadan devam ediyor

Tapu Sicilde İşler aksamadan devam ediyor
19 Mayıstaki 5,9'luk depremin vurduğu Kütahya Simav'da hizmet sunduğu Hükümet Konağının boşaltılması üzerine 101 Evler Mahallesindeki Endüstri Meslek lisesi bahçesine kurulan çadırda zor şartlarda vatandaşa hizmet sunan Simav Tapu Sicil Müdürl

19 Mayıstaki 5,9'luk depremin vurduğu Kütahya Simav'da hizmet sunduğu Hükümet Konağının boşaltılması üzerine 101 Evler Mahallesindeki Endüstri Meslek lisesi bahçesine kurulan çadırda zor şartlarda vatandaşa hizmet sunan Simav Tapu Sicil Müdürlüğünde işlemlerin aksatılmadan sürdürülmesi vatandaşları memnun ediyor.
Tapu Sicil Müdürlüğünün çiçeği burnundaki genç müdür vekili Ata Alhan, 2'si geçici olmak üzere 20 personel ile vatandaşların tapu ile ilgili işlemlerini aksatmadan sürdürmek için çadır yaşamında zor şartlarda da olsa işleri günlük olarak teslim etmeye özen gösterdiklerini bildirdi.
Çadır dairede hizmet sunan Simav Tapu Sicil Müdürlüğünde işlerin aksamadan sürdürülmesi vatandaşları memnun ediyor. Kavurucu yaz sıcağına bir de çadır sıcağının eklendiği bir ortamda tatlı dil ve güler yüz ile karşılandıklarını ifade eden vatandaşlar, iş bitiminde Tapu Sicilin birbirine kenetlenmiş genç ekibine teşekkür etmeyi ihmal etmiyor.
Simav Tapu Sicil Müdür Vekili Ata Alhan, zor şartlarda olsa vatandaşlara tatlı dil ve güleryüz ile hizmet etmeyi kendilerine ilke edindiklerini ve iş bitiminde aldıkları teşekkürün hazzına doyum olmadığını ve her türlü yorgunluğu unutturduğunu bildirdi.
Kendisi gibi genç bir ekiple çalışmasının başarıda önemli katkısı bulunduğunu ifade eden Ata Alhan, “Vatandaşlara gösterdikleri tatlı dil ve güler yüzün yanı sıra mesleklerine olan saygıdan dolayı meslektaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com