Taraf ve Akit'e CHP cevabı

Taraf ve Akit'e CHP cevabı
CHP, Taraf ve Akit'in kendilerine yönelik manşetine yarın hangi eylemle cevap verecek?

AKP yandaşı Taraf ve Akit Gazetesi, bugün inanılmaz bir manşetle çıktı. Her iki gazete, CHP'nin polisin basıp kapısını kırdığı sendikaya yaptığı ziyareti çarpıttı. Akit ve Taraf, "CHP DHKP-C'ye sahip çıktı'' başlığıyla verdiği haberde, ana muhalefet partisini hedef gösterdi.

Genel Başkan Yardımcıları Sezgin Tanrıkulu ile Perihan Sarı'nın sendikalara yönelik baskıları protesto etmesini çarpıtarak okurlarına duyuran Taraf ve Akit'in bu tavrı, CHP'de tepkiye yol açtı.

Gerçek Gündem.com'un edindiği bilgiye göre, CHP milletvekilleri, Taraf ve Akit'in yayınlarına tepki göstermek ve sendikalara yönelik baskıları kınamak amacıyla DİSK - Genel İş'i ziyaret etme kararı aldı.

Sendikanın Ankara'daki binasını ziyaret edecek olan CHP milletvekillerinin burada basına açıklama yapacakları da öğrenildi.

Öte yandan, CHP'nin hedef gösterilmesine ilişkin yayınlara tepki gösteren Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, "20 gün önce, AKP iktidarının partimize yönelik yeni bir organize saldırı hazırlığında olduğuna dikkat çekmiştim. Bu organizasyonun parçaları ortaya çıkıyor'' dedi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com