Taraf Yazarından Bomba İddia

Taraf Yazarından Bomba İddia
Taraf Yazarı Melih Altınok'tan bomba iddia...

Önceki gün Kanal 24'te yayınlanan Fuat Kozluklu yönetimindeki "Moderatör" programına telefonla bağlanan Taraf Yazarı Melih Altınok, Doğan Medya'dan CHP'ye transferleri yorumlarken bomba bir iddiada bulundu.

Altınok, Doğan Medya'nın Amiral Gemisi Hürriyet'ten CHP'ye birkaç ay içerisinde yeni katılımların olacağını iddia etti.

Taraf Yazarı, bu kişilerin isimlerinin belli olduğunu ancak şu an için isim vermek istemediğini söyledi.

Hatırlanacağı üzere haftabaşında Doğan Grubu'nun eski CEO'su Nebil İlseven, Berhan Şimşek'ten boşalan İstanbul İl Başkanlığına getirilmiş, Başbakan ve iki bakana "analarını bile satan zihniyet" diye hakaret ettiği gerekçesi ile Hürriyet Başyazarlığından istifa eden Oktay Ekşi de salı günkü grup toplantısında CHP'ye katılmıştı.

CHP'nin seçimler öncesi transferleri medyayla sınırlı olmayacak gibi.

Bugün Yeni Akit'te Yener Dönmez imzalı haberde CHP'nin Eski YARSAV Başkanı Ömer Faruk Eminağaoğlu, şimdi YARSAV Başkanı Emine Ülker Tarhan ve Ergenekon sanığı İlhan Cihaner'den birisini de yeni dönemde Meclis'e sokmayı planladığı iddia edilmişti.

Anlaşılan önümüzdeki günlerde hem Doğan Medya'dan hem de YARSAV'dan CHP'ye yeni transferler olacak...

CHP'nin Doğan Grubu'ndan Transferleri

» Oktay Ekşi: 27 Mayıs darbesinin ardından Kurucu Meclis'te olarak görev alan Oktay Ekşi, 35 yıl başyazarlığını yaptığı Hürriyet'ten iki ay önce istifa etmek zorunda kalmıştı. Ekşi, başbakan ve bakanlar hakkında yazdığı büyük tepki çekince önce özür yazısı yayımlamış, ardından da istifa etmek zorunda kalmıştı.

» Nebil İlseven: 2007'den beri Doğan Holding'in CEO'su olan Nebil İlseven, Berhan Şimşek'in yerine CHP'nin yeni İstanbul İl Başkanı oldu. İlseven, 7 ocakta Doğan Holding'deki tüm görevlerinden istifa etmiş, önceki gün toplanan CHP MYK'sında da İstanbul İl Başkanlığı'na atanmıştı.

» Erdoğan Toprak: CHP'de Basın ve Propagandadan Sorumlu Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Erdoğan Toprak'ın arkasındaki güç olarak, Doğan Gazetecilik Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Mutlu gösteriliyor. Mutlu'nun, halasının oğlu olan Toprak'ı 2009'da CHP Bakırköy Belediye Başkan adayı yapmak için de devreye girdiği iddia ediliyor.

» Hurşit Güneş: 2001-2010 yılları arasında Milliyet gazetesinin ekonomi sayfalarında köşe yazarlığı yaptı. 26 Mayıs 2010'da CHP Parti Meclisi'ne seçilince gazeteden ayrıldı.

» Süheyl Batum: 2003'ten beri köşe yazarlığı yaptığı Vatan gazetesinden 27 Mayıs 2010'da CHP PM'ye seçilince istifa etti.

» Binnaz Toprak: CHP PM üyesi. Aynız zamanda Radikal Gazetesi köşe yazarı...

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com