Taraf’ta neler oluyor?

Taraf’ta neler oluyor?
Taraf gazetesi bu ara çok sıcak bir gündem yaşıyor. Son bomba Orhan Pamuk’tan sonra Taraf’a katılan 2 tanıdık isim de okurları sevindirdi.

Taraf gazetesindeki sıcak gelişmelere yenileri eklendi. Gazetenin gün içinde patlattığı Orhan Pamuk bombasında yeni detaylar ortaya çıkarken, Taraf'tan ayrılan çok önemli bir yazar da yuvaya geri dönüyor.
 
ORHAN PAMUK TARAF'TA NE YAPACAK?
 
Oral Çalışlar'ın genel yayın yönetmeni olmasıyla başlayan yeni süreçte ilk bomba Orhan Pamuk olmuştu. Nobelli yazarın gazetede köşe yazarlığı dışında bir üretim göstereceği netkeşmiş ama tam olarak ne yapacağı belirsiz kalmıştı. Medyatava'nın geçtiği habere göre Orhan Pamuk Taraf'ta 'fotoğraf hikayeleri' yazacak. Ünlü yazar, kendi çektiği fotoğraflara yazdığı hikayelerle gazetede yer alacak.
 
MURAT BELGE TARAF'A DÖNÜYOR!
 
Taraf'taki bir diğer bomba gelişme ise Murat Belge'nin gazeteye geri dönmesi oldu. Ahmet Altan ve Yasemin Çongar'ın istifasıyla başlayan yaprak dökümünde gazeteden ayrılan Belge, Oral Çalışlar'ın çabaları sonucunda gazeteye dönmeye ikna edildi. Kulislerdeki iddiya göre Belge, Taraf'taki yazılarına çok yakında başlıyor.(SAK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com