Taraftar birbirine girdi

Taraftar birbirine girdi
Ziraat Türkiye Kupası Finali'nde oynanacak olan Fenerbahçe - Trabzonspor maçı öncesi istenmeyen olaylar yaşandı

Fenerbahçeli iki taraftar, Trabzonsporluların arasına girince kavga çıktı. Fenerbahçeli olduğu anlaşılan taraftarlar, Trabzonlular tarafından uzun süre kovalandı. Bir köşeye sıkıştırılan taraftarlar, bazı Trabzonluların ayırmaya çalışmasına ve 2 taraftarı korumak istemesine rağmen, tekme ve yumruklara maruz kaldılar.

2 taraftarın küfürlü konuştukları ve yoldan geçerken Trabzonluları tahrik ettikleri iddia edilirken, bordo-mavili taraftarlar önce sözlü olarak bu kişileri uyardılar, sonra ise bölgeden uzaklaşmasını istediler.

Sürtüşmeler devam edince, çok sayıdaki Trabzonlular 2 gence dayak atmaya başladılar. Trabzonlu bazı taraftarlar, Fenerbahçeliyi korumaya ve dayak yemelerini engellemeye çalışsa da çoğunluk saldırıda bulundu.

Bu arada Trabzonsporlu taraftarlar arasında Ankaragücü taraftarlarının da oldukları gözlendi. Gençlik Parkı kısmında gelişen bu olayda Ankaragücü ve Trabzonlu taraftarlar birlikte hareket ettiler. Başkent takımının taraftarları Trabzon'dan yana olmayı tercih ettiler.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com