Taraftar İçin Gelişeceğim

Taraftar İçin Gelişeceğim
Stancu, Rumen Prosport Gazetesi'ne konuştu: 'Hagi ligde iddiamızı kaybettiğimiz için çok üzgün. Burada sorunsuz, çok ciddi çalışıyor' dedi.

G.Saray'ın yeni transferi Stancu, Rumen Prosport'a konuştu. 'Adapte oldum. Türk dili zor ve öğrenmek zaman alacak' diyen Stancu, 'Ancak mutluyum, bir çok meslektaşım İngilizce biliyor' dedi. Stancu, kendisi hakkındaki olumsuz haberleri de, 'İnsanların benim hakkımda böyle düşünmesi normaldi. Farklı bir ligden geliyorum. Burada olgunlaşıyorum. Sizi temin ederim ki ben bir dahaki sefere daha da değişeceğim' diye konuştu.

"TARAFTAR İÇİN GELİŞECEĞİM"

Bükreş ve G.Saray'ın çok büyük camialar olduğunu da kaydeden Stancu, 'Başkanla G.Saray'la imzaladığım zaman konuştum. Bir daha da hiç konuşmadım. Ama nadiren oyuncularla bir araya gelip konuştuğunu soyunma odasında duydum. Sokakta beni tanıyorlar. Sokaktaki insanların beni durdurması bana gurur veriyor. Türk hayranlarım çok kararlı. Bu yüzden onlar için gelişeceğim' ifadesini kullandı.

"ONA GÜVENİYORLAR"

Tenik Direktör Hagi'nin, çok çalışkan ve disiplinli bir hoca olduğuna da vurgu yapan Stancu, 'Ben Steau'ya geldiğim zaman Hagi gitmişti. O yüzden bir antrenör olarak onu tanımıyordum. Hagi'nin Türkiye'de çok seviliyor ve takım hedefsiz kaldığı için acı çekiyor. Çok ciddi çalışıyor, çok iyi bir antrenör. Sorunsuz ve Galatasaray ona güveniyor' ifadesini kullandı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com