"Taraftar ve camiadan özür diliyorum"

"Taraftar ve camiadan özür diliyorum"
Bursaspor’un kadro dışı kalan yıldız oyuncusu Ozan İpek, yarın takımda kalıp kalmaması ile ilgili toplantı yapılacağını, toplantıda her şeyin olumlu gitmesi durumunda ise Bursaspor’da kalmayı istediğini söyledi. Ozan, “Pinto ve Vederson olayında ben haklı

Bursaspor’da yönetim kurulu kararı ile kadro dışı bırakılan yıldız oyuncu Ozan İpek, As TV’de yayınlanan Markaj programına konuk oldu. Futboldan ilk defa bu kadar uzak kaldığını ifade eden Ozan, “Daha önce hiç kadro dışı kalmadım ve futboldan ilk defa bu kadar uzak kaldım. Vederson ile tartışmadan dolayı kadro dışı kaldım. İç huzuru bozmuşum, bana söylenen oydu. Kadro dışı kaldığımı doğum günümde arayıp söylediler. Bursaspor’a 360 bin lira borçluyum” dedi.

“TARAFTAR VE CAMİADAN ÖZÜR DİLİYORUM”

Yarın yapılacak olan toplantıdan kesin bir sonuç çıkmasını beklediğini ifade eden Ozan, “Bursaspor taraftarıma çok teşekkür ediyorum. Onlar ile hiç bir zaman sıkıntım olmadı. 4 sene boyunca bir kere dahi onlardan kötü bir şey duymadım. Vakıfköy’den Antalya’ya gitmemdeki tek sebep verilen antrenman programımın yetersiz olduğu içindi. Yarınki toplantıdan kesin bir sonuç bekliyorum. Gideceksem kolaylık sağlamaları ya da kalacaksam gereken şartların sağlanması gibi yarın herkes düşüncelerini ortaya dökecek. Yarın affedilirsem kırgınlığım olsa da geçti bitti. Yarınki sonuç olumlu geçmesi durumunda profesyonel olarak benim yapmam gereken çıkıp oynamak. Şuan bir kırgınlığım yok. Pinto ve Vederson olayında ben haklıydım. Ancak taraftardan ve camiadan yaptıklarım için özür diliyorum. Yarın umarım hayırlı bir karar çıkar. 4 yıldır buradayım. Gitmek istesem zaten giderdim ama ben hep kalmak istedim. Şimdi beni bu duruma getirdiler” diye konuştu.

Şampiyon kadro ile mevcut kadro arasında çok fark olduğunu belirten yetenekli oyuncu, “Şuan ki takımda herkesi bir araya getirecek oyuncu yok. Şampiyon kadroda Ali Tandoğan ve Tuna Üzümcü’nün odasından çıkmazdık. Onlar takımı birleştiren unsurlardı. Bu çok önemli bir faktör" şeklinde konuştu. (VİK)


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com