Taraftarlar Sneijder'i sıkıştırdı!

Taraftarlar Sneijder'i sıkıştırdı!
Galatasaray'ın transferdeki ilk hedefi Wesley Sneijder, Inter ile çıktığı antrenman sonrası soru yağmuruna tutuldu.
Galatasaray'daki bir numaralı gündem maddesi Wesley Sneijder, Inter ile çıktığı idman sonrası taraftarlar tarafından soru yağmuruna tutuldu.
 
İDMAN SONRASI ÖNÜNÜ KESTİLER
 
Galatasaray'ın bir numaralı transfer hedefi olan Wesley Sneijder, Inter ile çıktığı antrenman sonrasında taraftarlar tarafından soru yağmuruna tutuldu. 
 
Inter'in antrenman sahası Pinetina'da toplanan taraftarlar, yıldız oyuncuya İstanbul'u sevip sevmediğini ve Galatasaray'a gidip gitmeyeceği yönünde bir soru yöneltti.
Taraftarların tepkisi karşısında şaşıran Hollandalı yıldız, kendisine yöneltilen sorulara "Bu nasıl soru?" şeklinde tepkili bir cevap verdi.
 
Sneijder'in Galatasaray hakkında olumsuz bir ifade kullanmaması dikkatlerden kaçmazken; Skysports da Sneijder'in eşinin kısa bir süre önce İstanbul'u beğendiğini açıklamasını vurguladı.
 
Haberde ayrıca Sneijder'in transferinin merak uyandırıcı boyutlara geldiği belirtilirken; transfer sürecinin en kısa süre içerisinde sonuçlanabileceği ifade edildi.
 
Sarı-kırmızılıların transferi Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na bildirmesi sonrası ısınan ortam, ilk olarak Hollandalı oyuncunun menajeri Lerby'nin yaptığı açıklamalarla alev almıştı. 
 
Orta saha oyuncusunun menajeri yorum yapmaktan kaçınmış, ancak Galatasaray'a olası bir transfer ile ilgili yalanlaması da olmamıştı. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com