Tarihi okulda fotoğraf sergisi

Tarihi okulda fotoğraf sergisi
Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlediği 'Afyon Liseli Gençler Tarihi ile Buluşuyor' sempozyumu kapsamında düzenlenen sergide116 yıllık tarihi bir geçmişe sahip olan ve eğitim çınarı olarak adlandırılan okulun geç

Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlediği 'Afyon Liseli Gençler Tarihi ile Buluşuyor' sempozyumu kapsamında düzenlenen sergide116 yıllık tarihi bir geçmişe sahip olan ve eğitim çınarı olarak adlandırılan okulun geçmiştin günümüze fotoğrafları yer alıyor.
Afyon Lisesi sergi salonunda açılan serginin önemine değinen AKÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. İsmail Hakkı Nakilcioğlu, 116 yıllık tarihi bir geçmişe sahip olan ve eğitim çınarı olarak adlandırılan Afyon Lisesi'nin dünden bugüne fotoğraflarının sergilendiğini söyledi.
AKÜ Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. İsmail Hakkı Nakilcioğlu, sergide katkısı olan tüm arşiv sahiplerine teşekkür ederken, sergide Afyon Lisesi'ni ziyaret eden Atatürk, İnönü, Trikopis, Demirel gibi ünlü kişilerin fotoğraflarının da bulunduğunu ve serginin, 30 Haziran'a kadar açık kalacağını bildirdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com