Tarkan Geceye Damgasını Vurdu!

Tarkan Geceye Damgasını Vurdu!
Kral TV Müzik Ödülleri 17. kez sahiplerini buldu... İşte kazananlar...

Haliç Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleştirilen ödül gecesine Tarkan damgasını vurdu. Türk sanat camiasından pek çok ismin katıldığı ödül gecesinde son ödüle kadar ortada görünmeyen Tarkan, en iyi erkek sanatçı ödülü için adı okununca sahneye çıktı.

Sezen Aksu ve Tarkan izleyenlere yeni şarkılarıyla seslendi.

NTV, Kral TV, 100 yerel ve 3 uluslararası kanaldan canlı yayınlanan gecede ödülleri toplayan isim Tarkan oldu.
Tarkan, gecede; En iyi şarkı (Sevdanın Son Vuruşu), Radyolarda en çok çalınan şarkıcı, En iyi albüm (Adımı Kalbine Yaz), En iyi beste(Sevdanın Son Vuruşu), En iyi klip (Öp / Nadir Bekar) ve En iyi şarkı sözü (Sevdanın Son Vuruşu / Aysel Gürel), En iyi erkek sanatçı ödüllerine layık görüldü.

Diğer kategorilerde ödül alan isimler ise şöyle; En İyi Çıkış Yapan Sanatçı: Berkay, En iyi film Müziği: Çok Filim Hareketler Bunlar, En İyi Özgün Dizi Müziği: Öyle Bir Geçer Zaman ki, İnternet üzerinden yasal olarak en çok dinlenen ve indirilen şarkı: Mustafa Ceceli Dön, En iyi Düet Mustafa Ceceli Elvan Günaydın / Eksik, Kral FM Türk Sanat Müziği Özel Ödülü: Nev, Kral FM Türk Halk Müziği Ödülü: Kubat, En İyi Aranjör: Ozan Çolakoğlu- Sevdanın Son Vuruşu, En İyi Proje Ödülü: Ozan Doğulu 130 BPM, Radyolarda En Çok Çalınan Şarkı: Ziynet Sali Rüya, En İyi Grup: Gripin, En İyi Kadın Sanatçı: Sertab Erener.
Öte yandan Kral TV Onur Ödülü'ne ise Orhan Gencebay ve İbrahim Tatlıses layık görüldü.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com