Tarkan, Kıvanç Tatlıtuğ'u dans ettirdi

Tarkan, Kıvanç Tatlıtuğ'u dans ettirdi
Megastar Tarkan, Harbiye Açıkhava Sahnesi'nde son defa hayranlarının karşısına çıktı. Beşinci ve son konserini veren Tarkan, daha önce olduğu gibi bir saniye yerinde durmadı.

Tarkan'ın, son konseri olması nedeniyle 6 bin kişilik kapasitesi olan Harbiye Açık Hava Sahnesi'nde yaklaşık 8 bin kişi gelerek bir rekora da imza atılmış oldu. “Aşk Gitti Bizden” şarkısıyla konserine başlayan Tarkan, üç defa bis yaparak sahneden ayrıldı.

Konsere Kıvanç Tatlıtuğ, Azra Akın, Yılmaz Erdoğan, Belçim Bilgin Erdoğan, Gülcan Arslan, Gökçe Bahadır, Ali Ağaoğlu, Petek Ertüre, Ömür Gedik ve Irmak Atuk gibi ünlüler katıldı.

KIZLARIN KISKACINDA

Kıvanç Tatlıtuğ'un konseri alanına girmesiyle birlikte ise tüm genç kızların ayağa kalkarak bağırması dikkat çekti. Tatlıtuğ'da ayağa kalkarak bağıran hayranlarına el sallayarak karşılık verdi.

HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!


Kelebeğin Rüyası” çekimlerinde sonra konsere gelerek stres atan Erdoğan ailesi ve Tatlıtuğ basın mensuplarının sorularını yanıtlamadı.

KIVANÇ OTURMAYA MI GELDİN

Tarkan, ilk şarkısından Tatlıtuğ'u anons ederek, “Kıvanç gelmiş” diye anons etti. Tüm kızlar yine ayağa kalkarak Kıvanç diye bağırdı. Tatlıtuğ'da yine hayranlarına el sallayarak karşılık verdi. Konser boyunca yerinden hiç kalkmayan Tatlıtuğ'u gören megastar, “Kıvanç oturmaya mı geldin. Kalk oyna” diye seslendi.

Tatlıtuğ'da ayağa kalkarak Şımarık şarkısında oynamaya başladı. Şımarık şarkısında Yılmaz Erdoğan'nda ilginç dansı ise dikkat çekti. Yerinden hiç kalkmayan Tatlıtuğ'a Tarkan sürekli, “Kalk hadi oyna” diyerek uyarılarda bulundu. Romantik şarkılarda Kıvanç Tatlıtuğ'un sevgilisi Azra Akın ile el ele tutuşarak romantik anlar yaşadı. Konserin ilk yarısından sonra Tatlıtuğ ve Akın el ele kulise gitti. Bu sırada Tatlıtuğ'u görüntülemek için uzun kuyruklar oluştu. (SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com