Tarkan Konseri Karakolda Son Buldu!

Tarkan Konseri Karakolda Son Buldu!
Açıkhava'daki Tarkan konserinde sigara içen bir kadınla sigara karşıtı eylemleriyle bilinen Orhan Kural arasındaki tartışma karakolda sona erdi...

Dipnot.Tv'nin haberine göre Şişli Kaymakamı Mehmet Öklü'yle İTÜ Maden Mühendisliği Bölümü Başkanı Prof. Dr. Orhan Kural, Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu'nda sigara içenleri tespit etmek için denetim yaptı.
* Avukat Pelin Kır'ın yanına giden Kural, Kır'ı sigara içmemesi konusunda uyardı. İlerleyen dakikalarda Kural'ın yanına gelen Kır, tartışmaya başladı.
* Kural'ın sigara içme yasağını hatırlatması üzerine tartışma büyüdü. Çekim yapan basın mensuplarına da tepki gösteren Kır, hem kameraya, hem de bir muhabirin elindeki mikrofona vurdu.
* Kural ve Kır, dışarıdaki polislerin yanına giderek birbirlerinden şikayetçi olmak istediklerini söyledi. Bunun üzerine ikili, Harbiye Karakolu'na götürüldü.
* KIR, Kural ve DHA kameramanı Özgür Arslan'la muhabir Gülseli Özdemir'den şikayetçi oldu. Arslan'la Özdemir de, görevini yapmalarını engellediği gerekçesiyle Kır'dan şikayetçi oldu. Karakolda dört saat geçiren Kır, Kural, Arslan ve Özdemir, karşılıklı şikayetlerinden vazgeçince polis merkezinden ayrıldı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com