Tarkan köylü ninelerle kucaklaştı

Tarkan köylü ninelerle kucaklaştı
Doğayı ve kültürü yaşatma projeleriyle tanınan Seferihisar geçtiğimiz günlerde Megastar Tarkan'ı ağırladı.

Doğa Derneği Başkanı Güven Eken ile birlikte Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer'i ziyaret eden Tarkan, Seferihisar Belediyesi ve Doğa Derneği'nin ortaklaşa yürüttüğü projeler hakkında bilgi aldı. Seferihisar köylerini gezerek bölge halkıyla buluştu ve köylülerin misafiri oldu.

KÖYLÜ KADINLAR ÇOK SEVDİ

Ünlü pop stara köylü kadın lar çok sıcak ilgi gösterdi. Biri yazmasını hediye ederken, bir çoğu da çocukları gibi sarılıp bağrına bastı.

Seferihisar'dan ve burada yapılan çalışmalardan çok etkilenen Tarkan, projelerin devamı için her türlü desteğe hazır olduğunu söyledi.

GELECEĞİN TÜRKİYE'SİNİ GÖRDÜM

Tarkan, Belediye Başkanı Tunç Soyer'i ziyareti sonrasında düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: "Burada sanki geleceğin Türkiye'sini gördüm. Keşke dünyada her yer Seferihisar gibi doğasına ve kültürüne bu kadar sahip çıksa, keşke her yerde yaşam kalitesi bu kadar yüksek olsa. Belediye Başkanı Tunç Soyer'i dinlerken vizyonundan ve yaptığı çalışmalardan çok etkilendim. Beni en çok etkileyen Seferihisar'ın "Geleceğin Türkiye'si" hedefi oldu. Seferihisar ve köylerinde binlerce yıldır sürmekte olan sakin yaşam, bence tüm dünya için çok değerli ve bu yaşam kültürünün devam etmesi bana umut veriyor. Doğa Okulu başta olmak üzere Doğa Derneği ve Seferihisar Belediyesi'nin ortaklaşa yürüttüğü projelere destek olarak bundan sonra ben de Seferihisarlılar'ın yanında yer alacağım." (BRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com