Tarkan'a Aysel Gürel'den miras kaldı!

Tarkan'a Aysel Gürel'den miras kaldı!
Megastar Tarkan'ın; Aysel Gürel'in, içinde gün yüzüne çıkmamış 20 bin şarkı sözü olan sandığına göz diktiğini ve hatta sandığı didik didik ettiği söyleniyor.

Sabah gazetesinden Bülent Cankurt'un haberine göre; Gürel anısına hazırlanan ve bugün yarın piyasaya çıkacak olan 'Ayselim' adlı albüme, 'Firuze'yi seslendirerek katkıda bulunan Tarkan; sandığı karıştırmak üzere pazar günü Müjde Ar'ın evine gitmiş.
Ar'ın Sarıyer'deki evine sabah 11.00'de giren Tarkan, gece 22.00'ye kadar sandığı karıştırmış. Müjde Ar, annesi Aysel Gürel'in kimsenin bilmediği şarkılarının olduğu sandığı Tarkan'ın önüne koymuş.

Tarkan, Müjde Ar'ın güzelce arşivlediği sandıktan önce 100 şarkı seçmiş, sonra da bu 100 şarkı arasından saatlerce süren elemeden sonra 12'sinde karar kılmış.

TARKAN ALBÜMÜNÜ AYSEL GÜREL'E İTHAF EDECEK

Tarkan, seçtiği Aysel Gürel sözleriyle bir albüm yapacakmış. Yani Tarkan'ın yeni albümü; Aysel Gürel'in anısına, ona ithafen ve tamamı onun sözlerinden oluşan bir albüm olacakmış.
Hatırlarsanız; Tarkan'ın 'Sevdanın Son Vuruşu' şarkısı da Aysel Gürel'in çöpten bulunan sözleri arasından çıkmıştı.

Bir hayranının çöpte bulup gönderdiği şarkı sözünü, Aysel Gürel'in üslubuna benzetip Müjde Ar'ı arayan Tarkan, ona ait olduğunu öğrenince de şarkıya Aysel Gürel imzasını koymuştu...

Tarkan'ın bu duyarlılığından dolayı Müjde Ar, annesinin sandığını Tarkan'a açıp "İstediğini al" demiş.(MRK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com