Tarkan'dan acı itiraf

Tarkan'dan acı itiraf
Şöhretin zorluklarından uyuşturucu kullandım.

Megastar Tarkan, uyuşturucu kullanmak suçundan 1 yıldan 2 yıla kadar hapsi istendiği davada hâkim karşısına çıktı. Tarkan, uyuşturucu kullandığını kabul ederek, “Hayatın ve şöhretin zorluklarından dolayı bir dönem uyuşturucu kullandığımı kabul ediyorum. Pişmanım” dedi.

Megastar Tarkan, uyuşturucu kullandığı iddiasıyla dün hâkim karşısına çıktı. Ünlü yıldızı görüntülemek isteyen basın mensupları, adliyenin özel güvenlik görevlileri tarafından koridora alınmadı. Duruşmada, Tarkan ile birlikte diğer tutuksuz sanıklardan Kubilay Keskin, Özlem Dinler Altun, Recep Aytek, Bekir Saçar, Abdülmelik Geniş ve Mehmet Sami Geniş de hazır bulundu.Mahkemede ilk defa ifade veren Tarkan, kimlik tespitinde aylık gelirinin yaklaşık 25 bin TL olduğunu söyledi. Uyuşturucu kullandığını kabul eden Tarkan, “Hayatın ve şöhretin zorluklarından dolayı bir dönem uyuşturucu kullandığımı kabul ediyorum. Ancak operasyondan sonra bir daha hiç uyuşturucu kullanmadım. O günden beri kullanmadımpişmanım” dedi.

Tarkan, Mahkeme Başkanı Serap Durmaz'ın uyuşturucuyu kimden aldığı yolundaki sorusu üzerine “Murat Erdoğan'dan bedelsiz olarak aldım. Ayyıldız'ın ortağı olanMurat Erdoğan benim uzun yıllardır arkadaşımdır” diye konuştu. Tarkan ayrıca diğer sanıklardan Gökhan Yüzbaşıoğlu'nu sosyal çevresinden dolayı tanıdığını, diğer sanıkları ise tanımadığını söyledi.

DURUŞMAYA GELMEYECEK
Tarkan'ın avukatı Günser Dede, davadaki sanık sayısının fazla olması ve yargılamanın da uzun sürmesi nedeniyle müvekkilinin mağduriyetine neden olacağını belirterek, ünlü yıldızın dosyasının ayrılmasını, ayrılma istemi reddedilirse müvekkilinin duruşmalardan vareste tutulmasını talep etti. Ancak mahkeme dosyanın ayrılması yönündeki talebi reddetti. Mahkeme Tarkan ile ifadesi alınan tüm sanıkların duruşmalardan vareste tutulmasına karar verdi. Tarkan'ın yurtdışı konserleri nedeniyle ilk duruşmaya katılamadığını, bu celseye ise hakkında hiçbir zorla getirme ya da yakalama kararı olmaksızın kendiliğinden geldiğini söyledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com