Tasarruf konulu kompozisyon yarışmasında il üçüncüsü oldu

Tasarruf konulu kompozisyon yarışmasında il üçüncüsü oldu
İlçe birincisi olarak yarışmaya katılan Fadime Girgin’e ait kompozisyon İl değerlendirmesinde İl üçüncüsü oldu.

Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulunun düzenlemiş olduğu İlköğretim 6-7-8. sınıf öğrencileri arasında düzenlenen “Anne Babanızın Yerinde Siz Olsaydınız Çocuklarınızın Hayallerini Gerçekleştirmek İçin Nasıl Tasarruf Edersiniz?” konulu ödüllü kompozisyon yarışmasında Sofular İlköğretim Okulu 8. sınıf öğrencisi Fadime Girgin İl üçüncüsü oldu.
İlçe birincisi olarak yarışmaya katılan Fadime Girgin’e ait kompozisyon İl değerlendirmesinde İl üçüncüsü oldu.
Sofular İlköğretim Okulu öğrencisi Fadime Girgin, “Anne Babanızın Yerinde Siz Olsaydınız Çocuklarınızın Hayallerini Gerçekleştirmek İçin Nasıl Tasarruf Edersiniz?” konulu kompozisyonu yazarken kendimi annemin ve babamın yerine koyarken aynı zamanda hayal ederek yazdım. Geleceğin büyükleri olan bu günün çocukları olarak gelecek için tasarruf nasıl yapılır? Bu soruya cevap bulmaya çalıştım. Yazımın İlçe birincisi ve İl üçüncüsü olmam beni sevindirdi” diye konuştu.
Bu konuda görüştüğümüz Sofular İlköğretim Okulu Müdürü Ahmet Yıldırım, “Okulumuz 8/A sınıf öğrencisi Fadime Girgin Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulunun düzenlemiş olduğu İlköğretim 6-7-8. sınıf öğrencileri arasında düzenlenen “Anne Babanızın Yerinde Siz Olsaydınız Çocuklarınızın Hayallerini Gerçekleştirmek İçin Nasıl Tasarruf Edersiniz?” konulu ödüllü kompozisyon yarışmasında il üçüncüsü olarak, okulumuza ve ailesine güzel bir gurur yaşattı. Öğrencimiz başta olmak üzere, onu yetiştiren ailesine ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz” diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com