Tatlıses Hastaneden Çıkmak İstiyor!

Tatlıses Hastaneden Çıkmak İstiyor!
14 Mart pazartesi gününün ilk saatlerinde silahlı saldırıya uğrayan Tatlıses'in tedavisi dvam ediyor.

Tatlıses, saldırıdan saniyeler önce fotoğraf çektirdiği hayranlarına ne dedi? Emniyet Müdür Çapkın ile ne konuştu?

Saldırıdan saniyeler önce hayranlarıyla: Sülalenize kurban

İbrahim Tatlıses silahlı aldırıya uğramadan saniyeler önce, hayranlarıyla bu fotoğrafı çektirdi. İddialara göre 'ibo Şhov' adlı programa davetiyeleri olmadığı halde, içeri girmeyi başaran Recep Mercan ve kardeşi Ahmet Mercan Tatlıses'i program çıkışı bekledi. Recep Mercan, "İbrahim bey bizim sülalemiz size hayran" diyerek fotoğraf çektirmek istediği, Tatlıses'in de "Sizin sülalenize kurban" şeklinde karşılık verdiği ve gençlerle fotoğraf çektirmeyi kabul ettiği öğrenildi. Karanlıkta cep telefonuyla çekilen fotoğrafın net olmadığı gözlendi. Bu arada Tatlıses'e silahlı saldırıda kullanılan kiralık araçtaki GPS sistemi saldırı öncesi ve sonrası izlenen tüm güzergahı ortaya koydu. Aracın saldırı öncesinde Maslak Sanayi kavşağında 5-6 tur attığı görülüyor. Saldırı sırasında aracın hızı 19 kilometre. Silahlı saldırıdan hemen sonra da aracın hızı 174 kilometreye çıkıyor. Aynı araç Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nde ise 154 km hız yapıyor. Saatler 00.33'ü gösterdiğinde otomobil Yakacık'ta duruyor. Saat 01.32'de Pendik'te park ediyor ve polis ekipleri de aracı burada buluyor.

Yüzümüzün akıyla hastaneye geldik

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın Tatlıses'i tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Tatlıses'in odasına giren Mutlu ve Çapkın, ünlü sanatçıyla selamlaştı. Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın olayın şüphelilerini ikinci günde tespit ettiklerine değinerek "Saldırıyı yapan Uçmak ve grubu 4 kişi. Diğerleri yardımcılar. Bu kişileri tespit etmiştik ama delil toplamayla ilgili risk alamazdık. Buraya yüz akıyla gelip 'geçmiş olsun' diyebilmek için ziyarette geciktik" ifadesini kullandı.

DÜNYACA ÜNLÜ CERRAH MEHMET ÖZ'ÜN BABASI KONUŞTU

"Amerikalı doktora gerek yok"

Tatlıses ailesinin dünyaca ünlü kalp cerrahı Mehmet Öz'ün Amerika'daki kayınbiraderi, beyin cerrahı Michael Lemole'u çağıracağı yönündeki haberler üzerine konuşan Öz'ün babası Prof. Dr. Mustafa Öz, ailenin Türk beyin cerrahlarına güvenmesi gerektiğini söyledi. Prof. Mustafa Öz, doktor Lemole'un University of Arizino'da beyin cerrahı olduğunu belirterek "ABD'de 46 yıl cerrahlık yapan biri olarak şunu söylemeliyim ki Tatlıses ailesi bence lüzumsuz yere ABD'den doktor getirtmeyi düşünüyor. Çünkü bizim beyin cerrahlarımız ABD'yi aratmayacak kadar muhteşemdir. Hatta Tatlıses hakkında ülkemizin en önemli beyin cerrahlarından biriyle konuştuk, sanatçının bir ay sonra sahnelere dönebileceğini bile söyledi" dedi.

Taburcu olmak istiyor

Tatlıses'in, yakınlarına "Bir an önce hastaneden çıkmak istiyorum" dediği öğrenildi. Ünlü sanatçının sağlık durumuyla ilgili açıklama yapan Acıbadem Hastanesi Başhekimi Çağlar Çuhadaroğlu ise "Herhangi bir olumsuzluk yok. Durumu olumlu, bir önceki gün ile aynı. Ailesi ile düzenli olarak görüşüyor. Onlarla iletişim kurabiliyor. Ancak iyileşme süreci içerisinde ortaya çıkabilecek olumsuz gelişmeleri önlemek için ilaç tedavisini sürdürüyoruz" dedi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com