Tatlıses Şarkı Söyleyebilecek mi?

Tatlıses Şarkı Söyleyebilecek mi?
Dr. Faruk Öncel, Tatlıses'in tedavisinin sürdürüldüğü hastanenin önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, şu anda bilinci açık olan sanatçının yavaş yavaş sağlığına kavuştuğunu kaydetti...

İbrahim Tatlıses'e daha önce akupunktur tedavisi uygulayan Dr. Faruk Öncel, uğradığı saldırıda ağır yaralanan sanatçının bilincinin şu anda açık olduğunu belirterek, ''Tatlıses'in konuşması ve şarkı söylemesinde hiçbir pürüz olmayacaktır'' dedi.

Öncel, Tatlıses'in tedavisinin sürdürüldüğü hastanenin önünde gazetecilere yaptığı açıklamada, şu anda bilinci açık olan sanatçının yavaş yavaş sağlığına kavuştuğunu kaydetti.

Faruk Öncel, ''Tatlıses, gözleri ile konuşabiliyor ve hareket edebiliyor. Beynin ön lobunda hasarın olmayışı sevindirici bir haberdir'' diye konuştu.

Öncel, Tatlıses'in tedavi sürecinde enfekte olmasının engelleneceğini kaydederek, ''Tatlıses'in konuşması ve şarkı söylemesinde hiçbir pürüz olmayacaktır. Ancak yara iyileşene kadar belli bir sürece ihtiyaç vardır. Enfeksiyon kapmasını engellemek için ailesiyle bile görüştürülmesi yasaklanmış durumda. Bu yasağı hekimler değil, oğlu Ahmet koydu. Kimseyle görüştürülmüyor'' şeklinde konuştu.

Ünlü sanatçının heyecanlanma ve duygulanma gibi durumlarla henüz karşılaşmaması gerektiğini ifade eden Öncel, ''Önümüzdeki 24 saat içerisinde yeniden tetkikleri yapılacaktır. Bu tetkikler, daha güzel sonuçların müjdecisi olacaktır'' dedi.

Gazetecelerin ''yurt dışından tıbbi destek gerekli mi?'' sorusu üzerine de Öncel, ''Türkiye, dünya çapında ünlü doktorlara sahiptir. Beyin cerrahi konusunda, adını sizlerin de çok iyi bildiği hekim arkadaş ve üstatlarımız vardır. Hatta ülkemiz, dünya ülkelerine beyin cerrahı ihraç eden bir ülkedir. Bu konuda müsterih olalım'' diye konuştu.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com