Tatlıses'e Avi'den Kumar Taktiği!

Tatlıses'e Avi'den Kumar Taktiği!
Şişli ve Beşiktaş'ta yapılan operasyon ile server sistemiyle İsrail'deki bir bilgisayara bağlanarak kumar oynatan 7 kişi gözaltına alındı. Soruşturma kapsamında İbrahim Tatlıses de ifade verdi..

İstanbul Şişli ve Beşiktaş'taki 5 kumarhanede, internet üzerinden kumar oynattan 7 işletme sahibi gözaltına alındı. Kumarhanelerden ayda 50 milyon TL toplandığı ve paranın bir kısmının İsrail'deki merkeze aktarıldığı belirlendi. Polisin Şişli ve Beşiktaş'ta belirlenen 5 adrese düzenlediği 10 operasyonda, 'Avi' diye anılan özel bir programla internet üzerinden kumar oynatıldığı belirlendi.

YEMİN ETTİRiYORLARDI

'Avi' lakaplı İsrail vatandaşı Avraham T. tarafından üretildiği ve kumarhanelerdeki 82 bilgisayara yüklenerek kullanıldığı belirlendi.

Avraham T.'nin işletme sahiplerine başka bir programın kullanılmayacağına dair yemin alınarak kumar programının verildiği tespit edildi. Operasyonlarda, hard diskleri bulunmayan 'Tin Client' tipi 82 bilgisayar, 1 adet pos cihazı, çok miktarda oyun pulu, İbranice olarak yazıldığı belirtilen ve karşılarında para miktarlarının da yazılı olduğu isim listesi, banka hesap cüzdanları, havale talimatları ele geçirildi. Soruşturma kapsamında ünlü türkücü İbrahim Tatlıses de dün Şİşli Adliyesi'ne gelerek ifade verdi. Tatlıses gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com