Tatlıses'in Kadınları Yine Kapıştı

Tatlıses'in Kadınları Yine Kapıştı
İbrahim Tatlıses yaşam mücadelesi verirken, Derya Tuna ve Ayşegül Yıldız hastanede ikinci kez kavga etti..

Silahlı saldırıya uğrayan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses yaşam mücadelesi verirken ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in 20 yıllık hayat arkadaşı Derya Tuna ile 11 yıllık sevgilisi Ayşegül Yıldız hastane koridorunda ikinci kez birbirlerine girdi.

Vatan gazetesinin haberine göre Maslak Acıbadem Hastanesi'nde yaşanan olay iddialara göre şöyle gelişti:


Derya Tuna Cuma sabahı, Tatlıses'in yattığı odanın koridorunda Ayşegül Yıldız'ı beklerken görünce çılgına döndü. "Bu kadının burada yine ne işi var" diyen Derya Tuna, Ayşegül Yıldız'a bağırmaya başladı. Yıldız da buna karşılık verince Tatlıses'in yattığı odanın önünde sesler yükseldi, tartışma büyüdü. İki kadını odanın önünde duran korumalar araya girip güçlükle sakinleştirdi. İkinci kez gerçekleşen kavga, hastane yönetimini de harekete geçirdi. Derya Tuna, Ahmet Tatlı, Adalet Tatlı ve Melek Zübeyde'yi hastanenin toplantı odasında bir araya getiren hastane yetkilileri, aileyi sakin olmaları konusunda uyardı.

AHMET TATLI ARAYA GİRDİ

Bu uyarının ardından Tatlıses'in büyük oğlu Ahmet Tatlı da aile bireylerine "Babam yaşam mücadelesi verirken siz neler yapıyorsunuz. Ayşegül kime ne yapıyor, kimseye zararı yok, hiçbir şeye karışmıyor" diyerek bu dönemi olaysız atlatmaları konusunda hepsine talimat verdi.

Derya Tuna ve Ayşegül Yıldız birkaç gün önce hastane içinde gerginlik yaşamıştı. İddiaya göre Tuna, İbrahim Tatlıses'in yattığı yoğun bakım odasından Ayşegül Yıldız'ın çıktığını görünce çılgına dönmüş "Siz bu f... nasıl içeriye alırsınız" demişti. Bunun üzerine Yıldız da "F... sensin" diyerek karşılık vermişti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com