Tatlıses’in yeğenine AKP dayağı!

Tatlıses’in yeğenine AKP dayağı!
İbrahim Tatlıses'in akrabasından belediye müdürüne dayak suçlaması.

Şanlıurfa Belediyesi’nde işçi olarak çalışan, türkücü İbrahim Tatlıses’in akrabası İbrahim Tatlı, Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba’nın geçen hafta AKP’ye geçişini sosyal paylaşım sitesinde eleştirdiği için belediye Su İşleri ve Kaçak Yapı Denetim Müdürü tarafından dövüldüğünü öne sürerek savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Şanlıurfa Belediyesi’nde 19 yıldır çalışan 39 yaşındaki İbrahim Tatlı, bağımsız Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba’nın geçen hafta AKP’ye tekrar katılmasını sosyal paylaşım sitesindeki hesabında eleştirdi. Tatlı, sosyal medyada yaptığı eleştiri yorumlarının ardından Şanlıurfa Belediyesi Su İşleri ve Kaçak Yapı Denetim Müdürü İbrahim Kubat’ın kendisini odasına çağırdığını söyledi. Yaptığı yorumlara ilişkin İbrahim Kubat’ın kendisine önce hakaret ettiğini, ardından da dayak attığını iddia eden Tatlı, “Belediyede bulunan diğer personel araya girerek kavgayı sonlandırıldı. Hemen hastaneye gittim ve darp raporu aldım” dedi.

Hastaneden rapor aldıktan sonra Sarayönü Polis Merkezi’ne giderek şikayetçi olan Tatlı, daha sonra da adliyeye giderek kendisini dövmekle suçladığı Su İşleri ve Kaçak Yapı Denetim Müdürü İbrahim Kubat hakkında suç duyurusunda bulundu.

İddialara ilişkin belediye yetkilileri açıklama yapmadı.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com