Tatlıses'ten Güzel Haber!

Tatlıses'ten Güzel Haber!
Hastane'de tedavi görenTatlıses felçli bacağını oynatmaya başladı.

13 Mart Pazar gecesi uğradığı silahlı saldırıda başından yaralanan ve o günden beri Maslak Acıbadem Hastanesi'nde tedavi gören İbrahim Tatlıses'in sol bacağını oynatmaya başladığı belirtildi.

Maslak'da uğradığı silahlı saldırı sonrasında başından yaralanan ve İbrahim Tatlıses sol tarafındaki felç tedavisine hızlı bir şekilde cevap vermeye başladı. Maslak Acıbadem Hastanesinde yoğun bakımdan çıktıktan sonra özel odaya alınıp fizik tedavi ve rehabilitasyon süreci başlayan Tatlıses'in sağlık durumu her geçen gün daha iyiye doğru gidiyor.

5 aylık tedavi

Babaşbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyaretine gelmesiyle moral bulan ve AK Partiye aday adaylık başvurusu kabül edilen Tatlıses'in sol bacağı uyarı vermeye başladı. Fizyoterapi süresi beş ay daha sürecek olan Tatlıses'in konuşma bozukluğu da her geçen gün azalıyor.

Tatlıses'in sağlık durumunun iyiye gitmesi hayranlarını da sevindiriyor. Önceki gün kendilerine Türkiye İmparator Grubu adını veren 6 kişilik grup, Boğaziçi Köprüsüne dev bir İbrahim Tatlıses posteri asmış ve poster yaklaşık 10 dakika köprüde asılı kalmıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com