Tavşanlı Belediyesinden kırtasiye yardımı

Tavşanlı Belediyesinden kırtasiye yardımı
Tavşanlı Belediyesi, ilçedeki ilk ve orta dereceli okullarda öğrenim gören aileleri ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımına başladı.

Tavşanlı Belediyesi, ilçedeki ilk ve orta dereceli okullarda öğrenim gören aileleri ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımına başladı. Belediye Başkanı Mustafa Güler, yaptığı yazılı açıklamada, 2010?2011 eğitim-öğretim yılının başlamasıyla ülke genelinde milyonlarca öğrencinin okulla tekrar buluştuğunu bildirdi. Bir milletin ilerlemesi ve gelişmesinin fertlerinin eğitimine bağlı olduğunu belirten Güler, şunları kaydetti:
''Eğitim ve öğretimi müspet bir şekilde edinen gençler, ülkelerin geleceklerinin yapı taşlarıdır. Çocuklarımız ve gençlerimizin, dolayısıyla ülkemizin geleceğinin iyi bir şekilde ilerleyebilmesi için eğitim ve öğretime her zaman olduğu gibi bu yıl da destek vermeye devam edeceğiz. Bu bağlamda her yıl yaptığımız kırtasiye yardımlarını bu yıl da sürdürüyoruz. Amacımız zorluk içinde eğitim almaya çalışan çocuklarımızın ellerinden bir nebze de olsun tutabilmektir. Unutmamalıyız ki, geçmişimizi değil ama geleceğimizi onlara borçluyuz. Bu vesileyle 2010?2011 eğitim-öğretim yılının tüm eğitim camiasına ve öğrencilerimize hayırlı olması temennisiyle başarılar diliyorum.''

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com