Tavşanlı'da kaplıca sezonu başladı

Tavşanlı'da kaplıca sezonu başladı
Sıcak yaz aylarının gelmesiyle birlikte kaplıca sezonu da açıldı. Tavşanlı'dan Dereli ve Yoncalı kaplıcalarına Filiz Dolmuşları tarafından seferler başlatıldı.

Sıcak yaz aylarının gelmesiyle birlikte kaplıca sezonu da açıldı. Tavşanlı'dan Dereli ve Yoncalı kaplıcalarına Filiz Dolmuşları tarafından seferler başlatıldı. Tavşanlı'dan Dereli ve Yoncalı kaplıcalarına Filiz Dolmuşları tarafından seferler başlatıldı. Kooperatif Başkanı Süleyman Ay açıklamalarda bulundu.
Tavşanlı halkı için kaplıcaların vazgeçilmez olduğunu belirten Ay, Kooperatif olarak kaplıcalara seferler düzenlediklerini belirtti.
Ay, Yoncalı seferlerinin Tavşanlı'dan birinci arabanın saat 11.00'da, İkinci arabanın ise 18.00'da Tavşanlı otogarından gittiğini ifade etti. Ay, Yoncalı'dan dönüş saatlerinin 17.00 ve 20.30 olduğunu kaydetti. Ay, seferlerin 1 Ağustos tarihinde sona ereceğini belirtti. Ay Ramazan Ayından sonra talep doğrultusunda sefer düzenleyeceklerini kaydetti. Ay, Yoncalı kaplıcası dolmuş ücretlerinin kişi başı 4 TL olduğunu kaydetti.
Ay, Dereli seferleri yapan araçların sabah saat 09.00'da Ulucami önünden sefere başladığını belirtti. Ay, eski SSK önünden Kanal boyu istikametinden Dereli'ye gideceğini dile getirdi. Dereli'ye ikinci seferin 18.00'da hareket ettiğini belirtti. Ay,Dereli kaplıcalarından dönüş saatlerinin 10.30 ve 21.00'da olduğunu kaydetti. Ay, Dereli Kaplıcası ücretlerinin ise 3.50 TL olduğunu ifade etti.
Kooperetif başkanı Ay, vatandaşlardan şikayet ve önerilerini kendilerine bildirmelerini istedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com