Tavşanlı'da nöbet değişimi

Tavşanlı'da nöbet değişimi
Doç. Dr. Mustafa Kalemli Tavşanlı Devlet Hastanesi Başhekimi Kemal Asan, sağlık sorunları nedeniyle Başhekimlik görevini bıraktı ve bu göreve aynı hastanede görevli Uzman Doktor Sabahattin Altıntaş getirildi.

Doç. Dr. Mustafa Kalemli Tavşanlı Devlet Hastanesi'nde söz konusu görev değişikliği nedeniyle devir teslim töreni gerçekleştirildi.
Törende konuşan Kemal Asan, 3,5 yıldır devam eden başhekimlik görevinden sağlık sorunları nedeniyle ayrıldığını söyleyerek, görev süresi boyunca duygusallıktan uzak ve mantık sınırları içinde çalışmaya gayret ettiğini dile getirdi.
Ekip çalışmalarına büyük önem verdiğini anlatan Asan, Başhekimlik görevi süresince kendisiyle çalışan tüm mesai arkadaşlarına verdikleri destek nedeniyle teşekkür etti. Asan şöyle dedi: Bu görevi kendisine her zaman güvendiğim, deneyimli ve tecrübeli Dr. Sabahattin Bey'e devretmek benim için mutlu bir olay. Aynı zamanda gözüm arkada da kalmayacak.'
Hastanenin yeni Başhekimi Uzm. Dr. Sabahattin Altıntaş ise Kemal Asan'ın görevi süresince hastanede önemli atılımların yaşandığını belirterek, özellikle taşınma döneminin sıkıntısız geçmesinde Asan'ın önemli emeklerinin bulunduğunu anlattı. Altıntaş, hastanenin kalite yönetim sistemi uygulamalarında önemli yol aldığını vurgulayarak, Asan'ın bu yöndeki gayretlerinin büyük olduğunu ifade etti.
Konuşmaların ardından Yeni Başhekim Altıntaş, Kemal Asan'a hastane personeli adına teşekkür plaketi takdim etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com