Tavşanlılar yeni otogar istiyor

Tavşanlılar yeni otogar istiyor
Çukurköy Mahallesi'nde yapılması planlanan yeni otogar projesinin önemli olduğunu kaydeden şoför esnafı, mevcut otogarın Tavşanlı ilçesine yetersiz kaldığını savundu.

Tavşanlı Belediye'sinin önemli projeleri arasında gösterilen yeni Otogar projesinde çalışmalar devam ediyor. Çukurköy Mahallesi, Bölge Trafik Amirliği'nin yanında yapılacak olan yeni Otogar, Tavşanlı esnafıda heyecanlandırıyor.

Mevcut otogar'ın Tavşanlı ilçesine yakışmadığını kaydeden şehir içi ve şehirler arası yolcu taşımacılığı yapan esnaf belediyenin Çukurköy Mahallesi'nde başlattığı projenin tamamlanmasını heyecanla beklediklerini ifade etti.

Görüşlerini bildiren otogar sakinleri, "Burada ki hizmet kalitemizin artmasını ve müşterilerimizin buradan daha memnun ayrılması bizimde en büyük arzumuzdur. Mevcut otogar, yazıhaneleri, araç giriş - çıkış alanlarıyla ilçeye yetmemektedir. Belediye'nin yapacağı yeni otogar'da tüm sıkıntılarımızın çözülmesini bekliyoruz. Umarız en kısa zamanda tamamlanarak hizmete açılır" dediler. (SBK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com