Tavşanlı'ya 3 Uzman Daha!

Tavşanlı'ya 3 Uzman Daha!
Tavşanlı Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi Başhekimi Sabahattin Altıntaş, hastane bünyesinde 3 yeni uzman doktorun daha görevlerine başladığını söyledi..

Tavşanlı Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesi Başhekimi Sabahattin Altıntaş, hastane bünyesinde 3 yeni uzman doktorun daha görevlerine başladığını söyleyerek bu doktorlar ile birlikte hastanede uzman doktor sayısının 39'a yükseldiğini duyurdu.
Beyin Cerrahi Uzmanı Op. Dr. İlker Özhan, Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ali Alıcı ve Nöroloji Uzmanı Uz. Dr. Elif Ayık'ın hasta kabulüne başladığını anlatan Altıntaş, ayrıca 3 tane nöroloji, beyin ve genel cerrahi uzmanlarının da askerlik görevlerinde bulunduğunu ve askerliklerini tamamladıklarında Doç. Dr. Mustafa Kalemli Devlet Hastanesinde görevlerine başlayacaklarını söyledi.
Yeni başlayan doktorlardan nöroloji ve beyin cerrahi uzmanlarının B Blok'ta, genel cerrahi uzmanının ise A Blok'ta görev yapacağını anlatan Altıntaş, bu kapsamda yatak sayıları, poliklinik odası ve işleyiş nedeniyle daha evvelden B Blok'ta hizmet veren fizik tedavi servisinin de A Blok'a taşındığını kaydetti.
Ayrıca B Blok'ta röntgen makinesi tek olduğundan röntgen çekimlerinde bekleme süresinin uzun olduğunu dile getiren Altıntaş, 'Buraya ikinci bir röntgen makinesi kuruldu. İki makine ile çekim yapınca bekleme süresi azalmış olacak' dedi.
Altıntaş ayrıca acil serviste yer darlığı ve hasta yoğunluğu nedeniyle bazı sıkıntıların yaşandığını vurgulayarak bu alanda da düzenlemelerin yapılacağını sözlerine ekledi.


Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com