Tayfun Talipoğlu zehirlendi

Tayfun Talipoğlu zehirlendi
Program yapmak için Isparta'ya gelirken Burdur'da yol kenarındaki köylülerin sattığı mantardan yiyen Tayfun Talipoğlu ve 3 arkadaşı, zehirlenerek hastaneye kaldırıldı.

''Her Yer Anadolu, Tayfun Talipoğlu'' programı için Isparta'ya gelen Tayfun Talipoğlu ve arkadaşları, Burdur'un Bucak ilçesi Elsazı köyü mevkisinde köylülerin mantar sattığını görerek durdu.
 
Isparta'ya gelirken Burdur'un Elsazı köyünde mantar toplayarak satan köylüleri haber yapmak istediklerini belirten Talipoğlu, daha sonra başından geçenleri şöyle özetledi:
 
''Baktık muhabbet güzel, iş güzel. Biz de zehirli ve zehirsiz mantar konusunda insanları bilinçlendirmek istedik. Mantar satan çocuğa 'mantarın zehirlisini, zehirsizini nasıl ayırt ediyorsunuz' şeklinde sorduk. O da 'Ağabey zehirli ise ben cenaze namazınızı kıldırırım' diye espri yaptı. İkram edilen mantarı yedik, gülüştük sonra arabaya bindik. Karnım ağrıyordu. Ben her zamanki gibi birşey sandım. Sonra Isparta'ya döndüğümüzde kameraman arkadaşım Gökhan'ın yüzü gözü şişti. Sonra hep beraber hastaneye geldik.'' (CTK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com