Tayyip Erdoğan Çok Kızdı

Tayyip Erdoğan Çok Kızdı
Başbakan Tayyip Erdoğan, kızıyla ilgili iddialara çok kızdı. İşte ayrıntılar...

Başbakan Erdoğan, kızının davetiyesini özel uçakla Ürdün'e gönderdiğini iddia eden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na sert çıktı: “Böyle hayasızlık olur mu? Çık bunu açıkla. Sen namertsin, dürüst değilsin.”

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Yozgat'ta yaptığı mitingde muhalefete sert tepki gösterdi.

Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun büyük kızının düğün davetiyesi için özel uçak tuttuğu iddialarına da yanıt verdi.

Başbakan Erdoğan, şunları söyledi:

“Bugün yine bir gazetede benim büyük kızımla ilgili bu Kılıçdaroğlu bir yalan daha söylüyor. Bunlarda ar, namus, haya böyle bir şey yok.

Güya ben büyük kızımın evlilik davetiyesini özel uçakla Ürdün Kralı'na göndermişim. Böyle hayasızlık olur mu? Sonra bazı yayın organları diyor ki 'Başbakan böyle konuşmalı'. Konuşmayayım da alıp bunu kullanın. Eğer sen dürüstsen, eğer sen mertsen çık bunu açıkla. Sen namertsin, sen dürüst değilsin.

Sen hangi çağda yaşıyorsun, özel uçakla davetiye mi gönderilir? Böyle saçmalık mı olur? Bunların geçmişi de, bugünü de bu. Fakat bunlarda yüz yok. Yalanı güle oynaya söylerler.

Ben bunların yalanını takip etmekten bıktım. İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinde belediye başkanım için yalan söyledi. 'Dosyalar, belgeler açıklayacağım' dedi. Belediye başkanının dokunulmazlığı yok, niye açıklamadın? Seçimi kaybetti hâlâ dosya açıklayacak.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com