"Tayyip kadar adam değilsin"

"Tayyip kadar adam değilsin"
Sabahattin Önkibar, MHP lideri Bahçeli'nin kendisini tehdit ettiğini öne sürdü.
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın Sabahattin Önkibar'la ilgili 'Kimliksiz yardakçı' ifadeleri Aydınlık yazarı Önkibar'ın sert tepkisine neden oldu. MHP lideri Devlet Bahçeli'nin kendisini tehdit ettiğini ileri süren Önkibar, Bahçeli'ye sert ifadelerle yüklendi. 

Önkibar, 'Ülkücü gençlerin kanları üzerinden saltanat kurup emperyalizme ve onun acentası AKP'ye kuyruk olanlar bilmelidirler ki, Tayyip bile onlardan çok daha adamdır.' diye yazdı.
 
İŞTE ÖNKİBAR'IN O AÇIKLAMALARI:
 
Ulusal Kanal'daki programımda ettiğim sözler ve yazdığım yazılar Bahçeliyi çıldırtıyor çünkü biliyor ki sözlerim ve yazılarım ülkücü tabanda geniş akis buluyor. Son olarak önceki gün yazdığım "Hangi MHP, hangi Milliyetçilik" başlıklı yazımıza Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın aracılığı ile basın açıklaması yaptırarak tepki gösterdi. Açıklamada, Bahçeli'ye yakışacak şekilde hem açık tehdit, hem de türlü hakaretler var. Buna mukabil yazımda yapılan eleştirilere verilen tek bir cevap yok. Önce bir şeyin altını çizeyim:
 
BAHÇELİ BENİ SUSTURMAK İSTİYOR
 
Devlet Bahçeli bunu ilk kez yapmıyor. 2001'de yani MHP iktidar ortağı iken Star Gazetesinde çıkan, hakkındaki yazılarım sebebiyle beni kovdurmak için Cem Uzan'a, Şevket Bülent Yahniciyi göndermiş, Uzan Yahniciyi adam yerine koymayınca görüşme Yahnici ile Genel Yayın Müdürü Fatih Çekirge arasında olmuştu. Keza, Yeniçağ'da yazarken Bahçeli'nin beni susturmak adına bazı arayışlara girdiği yine Yeniçağ'ın manşetine malzeme olmuştu.
 
TAYYİP BİLE SENDEN ÇOK DAHA ADAM
 
Bakın buradan ilan ediyorum, ne Bahçeli gibi Türk Milliyetçiliği' ni tasfiye görevinde olanlar, ne de onun sayesinde MHP'de yer bulanlar yani ülkücülükten geçinen türedilerin tehditleri beni bir santim geriletmez tersine kamçılar. Ülkücü gençlerin kanlan üzerinden saltanat kurup emperyalizme ve onun acentası AKP'ye kuyruk olanlar bilmelidirler ki, Tayyip bile onlardan çok daha adamdır.  (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Fox TV’ye çirkin saldırı14 Ocak 2015 Çarşamba 12:55
 • Yandaş medya açık açık hedef gösterdi14 Ocak 2015 Çarşamba 12:45
 • Havuz yazarı konferanstan kovuldu13 Ocak 2015 Salı 13:24
 • Economist: Türk medyası için zor zamanlar09 Ocak 2015 Cuma 11:04
 • “AKP basını bitirdi“09 Ocak 2015 Cuma 10:26
 • "Bu ayıp, bu kan asla temizlenemeyecek"08 Ocak 2015 Perşembe 16:50
 • Atilla Taş'tan olay yaratan 'Yüce Divan' tweeti!06 Ocak 2015 Salı 11:11
 • Hülya Avşar'dan Sözcü'ye dava!25 Aralık 2014 Perşembe 10:49
 • Milliyet'te deprem, hangi isimlerin görevine son verildi?17 Aralık 2014 Çarşamba 11:27
 • Abdülkadir Selvi'nin kafası karıştı15 Aralık 2014 Pazartesi 10:54
   • Çok Okunanlar
     Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
     Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
     E-Posta: info@sansursuzhaber.com