Tayyip pisti beğenmedi kaymakama emir verdi

Tayyip pisti beğenmedi kaymakama emir verdi
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, helikopterle geldiği Kızılcahamam'da pisti beğenmedi. Erdoğan, Kızılcahamam'dan ayrılırken, Kaymayak Mustafa Çit'e yeni bir helikopter pisti yapılmasını istedi.

Başbakan Erdoğan, bugün Kızılcahamam Asya Termal Tesisleri'nde AKPGenel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından düzenlenen "İl ve İlçe Başkanları Teşkilat İçi Eğitim Programı"na katıldı. Erdoğan, Kızılcahamam'a Oba helikopteriyle geldi.

Asya Termal Tesisleri'nde helikopter pisti bulunmadığı için Kızılcahamam Akasya Termal Tatil Köyü önünde bulunan Akasya Caddesi'ne inen Başbakan Recep Tayyip, burada Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit ve MHP'li Belediye Başkanı Coşkun Ünal ile AKP yetkililer tarafından karşılandı.

Helikopterin indiği pisti beğenmeyen Erdoğan, Kızılcahamam'dan ayrılırken, Kaymayak Mustafa Çit'e, pistin Asya Terma Tesislerine uzak olduğunu söyleyerek, Asya'nın da önüne böyle bir helikopter pisti yapılmasını istedi. Erdoğan'ın, pistin, AK Parti kampının başlayacağı Cuma gününe kadar yetişmesini istediği öğrenildi. (IUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com