TBMM Futbol Takımı Afyonkarahisar'da kampa girdi

TBMM Futbol Takımı Afyonkarahisar'da kampa girdi
(TBMM) Futbol Takımı, Antalya'da gerçekleştirilecek olan parlamentolar arası futbol turnuvasına hazırlık yapmak üzere Afyonkarahisar'da kampa girdi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Futbol Takımı, Antalya'da gerçekleştirilecek olan parlamentolar arası futbol turnuvasına hazırlık yapmak üzere Afyonkarahisar'da kampa girdi.
A Milli Futbol Takımı eski oyuncularından Milletvekili Hakan Şükür'den yoksun olarak Afyonkarahisar'daki Güral Termal Otel Tesisleri'nde kampa giren TBMM Takımı, bu kapsamda Afyonkarahisar Masterleri ile hazırlık maçı yaptı. Atatürk Stadyumu'nda oynan hazırlık maçına, Meclis Takımı kırmızı-beyaz forma ile çıktı.
35'er dakikadan iki devre oynanan hazırlık maçını, Hakan Şükür'ün yokluğuna rağmen Meclis Takımı 4-3 kazandı. Meclis Takımı'nın gollerini Mehmet Geldi (3) ve Adem Tatlı kaydederken, Afyonkarahisar Masterlerinin gollerini ise Mustafa Oğuz, Aytekin Zorluer ve Şükrü Yurttekin attı.
Attığı üç golle adından söz ettirmeyi başaran Giresun Milletvekili Mehmet Geldi'nin en büyük destekçisi ise oğlu Muhammet Furkan Geldi (14) oldu. Devre arasında oğlu Muhammet Furkan ile hatıra fotoğrafı çektiren Geldi, maçın sonunda yaptığı değerlendirmede, "Biz takım olarak bazı eksiklerimiz olmasına rağmen daha iyiydik. Afyon masterleri iyi oturmuş bir takım. Bugün Hakan Şükür yoktu, yokluğunu hissettik. Ama onlar topa çok daha iyi sahip oluyor. Biz netice alıcı pozisyonlar bulduk. Güzel bir atmosferde
güzel bir maç oldu" dedi.
Türkiye'nin bayrağını her yerde temsil etmenin güzel bir duygu olduğunu söyleyen Geldi, "Bunun için çok olağanüstü şartlar gerekiyor. Allah bize bunu nasip etti, biz de elimizden geleni yapıyoruz" diye konuştu.
Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ ise, ikinci yarıda oyuna girdiğini belirterek, "İyi bir maç oldu. Önemli olan spor yapmak. Topluma sporu yaygınlaştırmak. Tabana sporu yaymak. Güzel bir maç yaptık. Afyon'da güzel ağırlanıyoruz. İmkanı sağlayanlara teşekkür ederim" diye konuştu.
Meclis Futbol Takımı'nda forma giyen isimler şöyle:
"Giresun Milletvekili Adem Tatlı, Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, Konya Milletvekili Harun Tüfekçi, İstanbul Milletvekili Enver Yılmaz, Gümüşhane Milletvekili Kemalettin Aydın, Giresun Milletvekili Mehmet Geldi, Kütahya Milletvekili Vural Kavuncu, Siirt Milletvekili Osman Ören, Manisa Milletvekili Uğur Aydemir, Erzurum Milletvekili Cengiz Yavilioğlu, İzmir Milletvekili Aydın Şengül, Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Şuay Alpay Elazığ Milletvekili, Karaman Milletvekili Mevlüt Akgün, Uşak
Milletvekili Mehmet Altay, Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Bayburt Milletvekili Bünyamin Özbek, Bursa Milletvekili, İsmail Aydın, Hatay Milletvekili Fevzi Şanverdi, Kütahya Milletvekili Hüsnü Ordu, Erzurum Milletvekili Sadettin Aydın, Kilis Milletvekili Hüseyin Devecioğlu ve Afyonkarahisar eski Milletvekili Zekeriya Aslan."
Afyonkarahisar Masterleri ise şu isimlerden oluştu:
"Ali Güneş, Mehmet Çekdemir, Hüseyin Kılınç, Mehmet Zeybek, Kamuran Gündoğdu, Gurban Hava, Aytekin Zorluer, Serdar Tütüncü, Salim Pancar, Mustafa Oğuz, Ali Güllükaya." (ERK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com