TBMM Üstün Hizmet Ödülleri

TBMM Üstün Hizmet Ödülleri
Türkiye Büyük Meclisi tarafından düzenlenen “TBMM üstün Hizmet Ödüleri 2009” sahilerini buldu.

Türkiye Büyük Meclisi tarafından düzenlenen “TBMM üstün Hizmet Ödüleri 2009” sahilerini buldu.
Türkiye Büyük Millet Meclisi Tören Salonunda dün düzenlenen ödül töreninde Kütahya Valiği ve Kütahya Miletvekillerinin aday olarak gösterdiği İsmet Güral, Nurullah Koyuncuoğlu ve Ahmet Uluçay ödüle layık görüldü.

İSMET GÜRAL'DAN YENİ OKUL MÜJDESİ
Kütahya Valiliği ve Kütahya Miletvekili Soner Aksoy'un aday olarak gösterdiği İşadamı İsmet Güral Ödülünü Meclis Başkanı Köksal Topan'ın elinden aldı.Törende bir konuşma yapan Güral; “ Bugün kendimi çok onurlu ve gurulu hisediyorum. Maddi varlıklar el değiştirebilir ancak bu plaketketler madevi bir değer olarak bir ömür bizmle kalır. Bu onuru yaşattığıniz için teşekür ederim” dedi. Kütahya Valisi Şükrü Kocatepe'nin çok çağdaş bir vali olduğunu ifade eden Güral; “Yaptırdığımız okullara yenilerini eklememiz kaydıyla sayın valimiz bizi aday gösterdi. Sayın Valimiz Kocatepe'ye yeni bir okul müjdesine de vesile olduğu için teşekkür ederim” dedi.
Kütahya Valiliği ve Kütahya Miletvekili Alim Işık tarafından aday olarak gösterilen Simavlı işadamı Muzaffer Koyucuoğlu ise; “Bu ödülü almaktan dolayı çok gurur duyuyorum. Allah daha çok ödül almayı nasip etsin” dedi.
Kütahya Valiliği tarafından aday olarak gösterilerek ödül almaya hak kazanan diğer bir isim de yönetmen Ahmet Uluçay oldu. Hastağından dolayı ödül törenine katılaayan Uluçayın  ödülünü oğlu İdris Uluçay aldı.
TBMM tören salonunda düzenlenen ödü töreninde Türkiye genelinde 62 kişi ve 6 kuruluşa Üstün Hizmet Plaketi ve Onur Belgesi Meclis Başkanı Köksal Toptan tarafından verildi. (İ.M. Sağıroğlu)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com