Tecavüz bebeği değilmiş!..

Tecavüz bebeği değilmiş!..
Tecavüze uğradığını iddia eden hemşire polis arkadaşından hamile kalmış.
Emniyet Amiri E.İ.’nin kendisini dövdüğünü, tecavüz ederek hamile bıraktığını iddia eden hemşire E.Ç.’nin, E.İ.’den hamile kalmadığı belirlendi. Ankara Kriminal Polis Laboratuvarı Müdürlüğü’nce yapılan DNA eşleştirmesinde çocuğun E.Ç.’nin erkek arkadaşı polis memuru O.A.’dan olduğu belirlendi.
 
Bir sağlık ocağında ebe hemşire olarak görev yapan 2 çocuk annesi E.Ç., geçen haziran ayında E.İ.’nin 2 arkadaşıyla birlikte kendisine tecavüz ettiğini iddia etti. Cumhuriyet Savcılığı’na başvurarak şikayetçi olan E.Ç., Emniyet Amiri E.İ. ve yanındaki 2 kişi ile birlikte alkol aldıklarını, E.İ. ve arkadaşlarının tecavüzüne uğradığını ileri sürdü. Dövüldüğünü de iddia eden E.Ç., bu tecavüz sonucunda hamile kaldığını ileri sürdü.
 
İddialar üzerine Cumhuriyet Savcılığı, E.Ç.’nin hamile olup olmadığını, hamile ise kimden hamile kaldığının belirlenmesi için tahlil yapılmasını istedi. Olaydan sonra Emniyet Amiri E.İ., polis memuru O.A. ise açığa alındı. Hemşire E.Ç. ise Sultandağı İlçesi’ne tayin edildi.
 
ÇOCUK POLİS MEMURUNDAN
 
Yapılan muayenede hemşire E.Ç.’nin 60 günlük hamile olduğu belirlendi. Bunun üzerine Ankara Kriminal Polis Laboratuvarı Müdürlüğü, çocuğun kimden olduğunu belirlemek için şüphelilerden ve hemşire E.Ç.’den DNA örneği aldı. DNA eşleştirmesinde E.Ç.’nin polis memuru O.A.’dan hamile kaldığı belirlendi. Ankara Kriminal Polis Laboratuvarı Müdürlüğü, hazırladığı DNA raporunu 16 Ağustos 2012’de Sandıklı Cumhuriyet Savcılığı’na gönderdi. 
 
’İFTİRANIN BEDELİNİ KİM ÖDEYECEK?’
 
DNA raporunun kendisine de ulaştığını belirten eski Emniyet Amiri E.İ., olayın tamamen komplo olduğunu ve suçsuzluğunun bu raporla ortaya çıktığını söyledi. Çocuğun babasının DNA raporuna göre polis memuru O.A.’dan olduğunun tespit edildiğini anlatan E.İ., "Günlerce, haftalarca hatta aylarca sıkıntı çektim. Şimdi bu iftiranın bedelini kim ödeyecek?" dedi. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com