Tecavüz ettikleri 11 yaşındaki kızı öldürdüler

Tecavüz ettikleri 11 yaşındaki kızı öldürdüler
Almanya’nın Aşağı Saksonya Eyaleti’nde sinemaya giden 11 yaşındaki kız, otoparkta tecavüze uğradıktan sonra öldürüldü. Almanya’da büyük yankı uyandıran olayın faillerini yakalamak amacıyla özel ekip oluşturuldu.

Alman televizyon kanallarında geniş yer bulan olay, Aşağı Saksonya Eyaleti’ndeki Emden kentinde meydana geldi. Sinemaya giden 11 yaşındaki bir kız çocuğu, sinema yakınlarındaki otoparkta öldürülmüş olarak bulundu. Yapılan ilk incelemede, adı açıklanmayan kızın öldürülmeden evvel tecavüze uğradığı anlaşılırken, saldırgan veya saldırganların sayısı ve çocuğu nasıl öldürdüklerinin tespit edilmesi için otopsi yapılmasına karar verildi.

VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ!

Kızın öldürüldüğü otoparkın önüne çiçekler bırakılıp mumlar yakıldı. Annenin kızının sinemadan dönmemesi üzerine yaptığı aramada sonucu olayın ortaya çıktığı belirtildi. Kızın kayıp olduğu ihbarı üzerine bölgede araştırma yapan polisler cesedini kısa sürede bulurken, otopark acil çıkış kapısı yakınlarında kan izi bulunduğu açıklandı.

Şok etkisi yaratan tecavüz ve cinayeti aydınlatmak amacıyla ‘Parkhaus' isimli özel bir ekip oluşturuldu. Alman polisi 0491-97690-411 ve 0491-97690-414 numaralı telefonlara yapılan ihbarları değerlendirmek için özel birim oluştururken, otopark ve çevresindeki bütün güvenlik kameralarındaki görüntüler tek tek incelenmeye başlandı.(SNK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com