"Tecavüzcü Coşkun izin mi aldı?"

"Tecavüzcü Coşkun izin mi aldı?"
Bakanlığın Fatih Ormanı Mesire Yeri işletim hakkı iptali Ali Ağaoğlu'nu kızdırdı.

Ali Ağaoğlu, Orman ve Su İşleri Bakanlığı'nın Maslak 1453 projesiyle gündeme gelen Fatih Ormanı Mesire Yeri'nin işletme hakkı devrinin feshedilmesine tepki gösterdi.

TOPLUMDA BİR ALGI OLUŞTURULDU

CNN Türk'te Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtlayan Ali Ağaoğlu, reklam filmiyle insanlarda yanlış bir algı oluştuğu ve bu yüzden orman projesi ile Maslak1453 projesinin aynı olduğu kanısına varıldığını söyledi. Ağaoğlu "Bu kanıya göre Maslak1453 projesi kapsamında ormanı işgal edeceğimiz algısı toplumda yayıldı. Halbuki bu iddiaların hepsi yalan." ifadelerini kullandı.

CÜNEYT ÖZDEMİR TEPKİ GÖSTERDİ

Bunun üzerine araya giren Cüneyt Özdemir ise Ali Ağaoğlu'na çektiği reklam filmi yüzünden tepki gösterdi. Reklam filminde bu söyledikleriyle ilgili bir algı ortaya çıkmadığını vurgulayan Özdemir, "Siz bugüne kadar bu projelerin farklı olduğunu hiç söylemediniz, reklam filminde de böyle bir algı ortaya çıkmıyordu" diye uyarıda bulundu.

TECAVÜZCÜ COŞKUN ÖRNEĞİ

Öte yandan Ali Ağaoğlu bakanlık kararının ardından CNBCe'ye yaptığı açıklamada, "Oraya Hyde Park yapacaktım, alsın bakanlık kendi yapsın" dedi. Ağaoğlu, izinsiz reklam konusunda da "Tecavüzcü Coşkun orada film çekerken izin mi alıyor?" dedi.(MUK)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com