Tecavüzcüler kızı tanımıyormuş!

Tecavüzcüler kızı tanımıyormuş!
Edirne’de 14 haftalık hamile olduğu için 2’nci Sulh Hukuk Mahkemesi tarafından kürtaj olmasına karar verilen 14 yaşındaki sağır ve dilsiz Z.K.’ya tecavüz ettikleri suçlamasıyla tutuklanan şüphelilerin çoğu, verdikleri ifadelerinde küçük kızı tanımadıkları
Z.K.’nın tutuklanan ağabeyi 17 yaşındaki A.K. ise "Aynı evde, aynı yatakta yatıyoruz. Kendisiyle kesinlikle ilişkiye girmedim, beni neden böyle suçladı hiçbir fikrim yok" dedi.
 
Edirne’de götürüldüğü hastanede 14 haftalık hamile olduğu ortaya çıkan 14 yaşındaki sağır ve dilsiz Z.K.'ya tecavüz ettikleri iddiasıyla gözaltına alınan 13 kişiden, ağabeyinin de aralarında bulunduğu 7 kişi tutuklanmıştı. Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde DNA örnekleri alınan şüphelilerin birçoğu polis ve savcılık sorgularında, Z.K.’yı tanımadıklarını öne sürdü.
 
'Küçük çocuğa cinsel istismar' suçundan tutuklanan Z.K.’nın ağabeyi 17 yaşındaki A.K. da mahkemede verdiği ifadesinde kız kardeşiyle aynı evde, hatta aynı yatakta yattıklarını söyledi. Kardeşinin sağır ve dilsiz olduğunu hatırlatan A.K., "Z. benim kız kardeşim olur. Aynı ev içinde yaşıyoruz. Aynı yatakta yatıyoruz. Ancak ben kesinlikle kendisiyle ilişkiye girmedim. Kız kardeşim sağır ve dilsizdi. Benim hakkımda neden bir suçlamada bulunmuş hiçbir fikrim yok" diyerek kendisini savundu. 
 
Ancak Edirne 2’nci Sulh Ceza Mahkemesi 17 yaşındaki ağabeyin Z.K.’nın ifadesi, genel adli muayene raporu, moleküler ve genetik inceleme, kuvvetli suç şüphesini gösteren deliller nedeniyle tutuklama kararı verdi.
 
"Z.K.’YI HİÇ TANIMAM"
 
Tutuklanan şüphelilerden evli ve 3 çocuk babası 62 yaşındaki Zekeriya A. ise küçük kızı hiç tanımadığını söyledi. Son bir yıldır Edirne’de yaşadığını kaydeden Zekeriya A., "Z.K.’yı tanımıyorum, birkaç defa komşumun köpeğinin yanında gördüm. Evimin karşısındaki parkta oradakilerden para dilenirken sadece camdan gördüm. Ben kesinlikle kendisiyle ilişkiye girmedim. Mağduru tanımam, suçlamayı kabul etmiyorum" dedi.
 
"YARIN BAŞINA İŞ GELİR KABUL ETMEM"
 
Tecavüz suçlamasıyla tutuklanan evli ve 2 çocuk babası 38 yaşındaki Soner Ö. ise Z.K.’nın evinin önüne gelip köpeğini sevdiğini belirterek şunları söyledi:
 
"Z.K., 5 ay öncesine kadar evde baktığım köpeğimi sevmeye geliyordu. Ben de kim olduğunu soruşturdum. O sırada annesi arkasından geldi. Annesine 'Buyur içeri gel, kahve yapayım içelim' dedim. Kendisine kızının köpeği sevmek için buraya geldiğini söyleyip, 'Yarın başına bir iş gelir kabul etmem' dedim. Kızını aldı ve gitti. 4 aydır da mağduru görmedim, suçlamayı kabul etmiyorum."
 
"İLİŞKİYE GİRMEDİM"
 
Tutuklanan diğer şüpheliler evli ve 2 çocuk babası 56 yaşındaki Tarık S., 70 yaşındaki evli ve bir çocuk babası Salim G., 60 yaşındaki evli ve 4 çocuklu Hüseyin P., sağır ve dilsiz 60 yaşındaki Yaşar D., savcılık ve 2’nci Sulh Ceza Mahkemesi’ndeki sorgularında Z.K. ile ilişkiye girmediklerini ifade ederek suçlamaları kabul etmedi.
 
Dün Edirne 2'nci Sulh Hukuk Mahkemesi, verdiği ara kararla devlet koruması altına alınan 14 haftalık halime olan Z.K.'nın kürtaj olmasına izin vermişti. (EAK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
 • Dikkat! Bu yollar 2 gün kapalı02 Ocak 2015 Cuma 14:37
 • Zabıta ceza değil ödül dağıttı26 Aralık 2014 Cuma 15:50
 • İzmir yeni yıla 'Özlem'le girecek26 Aralık 2014 Cuma 15:48
 • İstanbul'da taksici eylemi26 Aralık 2014 Cuma 10:39
 • İstanbul’da 12 saatlik su kesintisi24 Aralık 2014 Çarşamba 13:00
 • Sis bir çöktü bir daha kalkmak bilmedi08 Aralık 2014 Pazartesi 14:56
 • Trafik polisine ceza kesildi01 Aralık 2014 Pazartesi 10:27
 • İçme suyuna kanalizasyon atığı karıştı!27 Kasım 2014 Perşembe 11:03
 • AKP'li başkandan tarihi itiraf!26 Kasım 2014 Çarşamba 09:34
 • Çeşme’nin ölüm fermanı19 Kasım 2014 Çarşamba 08:22
 • Çok Okunanlar
   Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
   Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
   E-Posta: info@sansursuzhaber.com