Tecavüzü Savundu: "Cinsel Arzusu Çoktu"

Tecavüzü Savundu: "Cinsel Arzusu Çoktu"
Zonguldak'ta, sevgilisi 17 yaşındaki Ş.G.'ye tecavüz ettiği iddiasıyla hakkında 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan 23 yaşındaki T.T., sevgilisiyle rızası üzerine ilişkiye girdiklerini ileri sürdü..

Zonguldak'ta, sevgilisi 17 yaşındaki Ş.G.'ye tecavüz ettiği iddiasıyla hakkında 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açılan 23 yaşındaki T.T., sevgilisiyle rızası üzerine ilişkiye girdiklerini ileri sürdü, "Dikkat ettiğim husus, cinsel arzusu çoktu. Hep bu konulardan bahsediyordu" dedi.

Merkez ilçeye bağlı Göbü köyünde kahvede çalışan T.T., 2008'de Zonguldak'tan köye anneannesinin yanına misafirliğe gelen Ş.G. ile tanıştı.

İddiaya göre Ş.G.'nin Zonguldak'ta ailesiyle birlikte oturduğu evde ilişkiye girdi.

2009'un ağustos ayında askere giden T.T., 2010 yılı temmuz ayında izine geldiğinde kendisini aldattığı gerekçesiyle sevgilisinden ayrıldı.

Geçen kasım ayında askerden dönen T.T., 2 ay sonra Ş.G.'nin kendisine tecavüz ettiği iddiasıyla polise başvurması üzerine gözaltına alındı.

Tutuklanan T.T. hakkında, 'küçük yaşta kıza nitelikli cinsel istismar' ve 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçlarından 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

T.T., Zonguldak 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde dün hakim karşısına çıktı.

Tecavüz suçlamasını kabul etmeyen T.T., Ş.G.'nin kendisini Zonguldak'a davet ettiğini anlattı.

T.T., "Buluştuğumuzda beni evde kimsenin olmadığını söyleyerek eve götürdü. Sonra kendi rızası ile ilişkiye girdik. Görüşmelerimizde dikkat ettiğim husus, cinsel arzusu çoktu. Hep bu konulardan bahsediyordu. Ama ben ona çok ısındım ve sevdim. İleride evlenmeyi bile düşünüyordum. Ona daha yakın olmak için Zonguldak'ta bir iş buldum. Askere gittim. İzne geldiğimde başka birisiyle görüştüğünü öğrendim ve ayrıldım. Sonra beni telefonla arayarak, ayrılmak istemediğini söyledi. Aksi halde bana zarar vereceğini söyleyerek tehdit etti" dedi.

Mahkeme heyeti, mağdur Ş.G.'nin ifadesinden önce yaşının 18'den küçük olması nedeniyle gizlilik kararı alarak salondakileri dışarıya çıkardı.

Ş.G.'nin, ifadesinde şikayetçi olduğunu söylediği belirtilirken, T.T.'nin tutukluluk halinin devamına karar veren mahkeme, tanıkların dinlenmesi ve delillerin toplanması için duruşmayı erteledi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com