Tek başına dışarı çıkamayacak

Tek başına dışarı çıkamayacak
Geçtiğimiz günlerde Zehra bir kafede eski erkek arkadaşı ve yeni sevgilisini görünce kıskançlık krizi geçirmişti.
Zehra Çilingiroğlu, eski sevgilisinin kız arkadaşının başından aşağıya bir demlik çayı dökmüştü. Olay anının güvenlik kamerası görüntülerinin gazete manşetlerine taşınması üzerine Çilingiroğlu twitter sayfasından '15 yaşındaki çocukları manşete taşımak nasıl gazetecilik ahlakı? İnsanlarda utanma kalmamış para her pisliği örtüyor bunlar utanmadan oruç tutup namaz da kılarlar.' sözleriyle isyanını dile getirmişti.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN!

Bir programda konuk olan ve açıklamalarda bulunan Kaya Çilingiroğlu konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı: "Maalesef ünlü bir anne ve babanın çocuğu olduğu ve annesiyle basında biraz fazla yer aldığı için bunlar oldu. Artık Zehra'da hatasını anlamıştır ve daha dikkatli olacaktır. Zaten gerekli önlemleri aldık. Sağda solda tek başına artık gezmeyecek.
Zehra'nın şu anda psikolojisi normal ama doğal olarak çok üzgün. Bu tarz şeyler hepimizin başına geldi gençken. Tabii ki hadiseye mağdur olan diğer kız ve ailesi de haklı. Şikâyetçi oldular. Ben gittim aileden özür diledim. Hatta Zehra'yı alıp bir kere daha gidip evlerine özür dileyeceğiz.

 
Şikâyetlerini geri çekerler mi bilemiyorum çekmezlerse de yapacak bir şey yok haklıdır oda bir baba olarak. Mahkemeye gidersek de kızımızı savunacağız. Zehra biraz çabuk büyüdü, kendini 18 yaşında zannetmeye başladı yakında anlayacak 18 olmadığını.
 
Cezası da artık tek başına dışarıya çıkamayacak. Bu haberi yapanlar kanun önünde cezasını çekecekler."(SNK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com