Tek Dalga İşim Olmaz!

Tek Dalga İşim Olmaz!
17 Mayıs'ta yapılacak 'Kral TV Ödülleri'nin adayları açıklandı. Tarkan, son albümü 'Adımı Kalbine Yaz'la tam beş dalda ödüle aday.

Bu yıl 17 Mayıs'ta, 17'ncisi yapılacak olan Kral Müzik Ödülleri'nin adayları belli oldu. Emel Müftüoğlu, Yaşar Gaga ve Tourismo Group'un organize ettiği, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenecek olan gecede; 15 kategoride ödül dağıtılacak. Adaylar, halkın oylarının ve jürinin yanı sıra, MÜYAP'tan alınan satış rakamları ile araştırma şirketi Nielsen'in 'Radyolarda en çok çalınan şarkı ve sanatçı' gibi benzeri veriler baz alınarak belirlendi.

"MADARA OLMAYAYIM"
Sezen Aksu'nun da sahne alacağı geceyi organize eden isimlerden biri olan Emel Müftüoğlu, ödül almayacak isimleri de geceye davet ederek şunları söyledi: "Eskiden 'Bana ödül vermeyeceklerse ben niye gideyim? Gidip de madara mı olayım?' derdim. Bu çok egoist bir düşünce... Radyocu Gezegen Mehmet bu konuda 'Bir dahaki sene ödül alırsan, bu kez de seni alkışlayan olmaz' demişti. Bence de herkes 'Hırslarımızdan arınıp çok güzel bir gece geçireceğiz' diyerek bu organizasyona mutlaka katılmalı..."

OBJEKTİF BİR İŞ
Müftüoğlu sözlerine şöyle devam etti: "Bu yıl ödüllerin hak etmeyen kişilere gitmesi gibi bir durum söz konusu değil çünkü zaten bu adaylara kimsenin itirazı olamaz" diye konuştu. MÜYAP Başkanı Bülent Forta ise "Her ödül töreninde objektif olunduğu söylense de subjektif bakışlar olabilir. Fakat bu organizasyon mükemmele yakın" dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com