Tek Gece İçin 4 Bin Euro

Tek Gece İçin 4 Bin Euro
İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin ardından dünyaca ünlü futbolcuyla da adı seks skandalına karıştı...

İtalya'da Başbakan Berlusconi aleyhine başlatılan seks skandalının detayları basına sızdı. İtalyan savcılarının Berlusconi'nin adının karıştığı skandalda adı geçen Fas asıllı Karima El Mahroug, Real Madrid'in yıldızı Cristiano Ronaldo ile de birlikte olduğunu iddia etti.

GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

KAÇAMAK RONALDO'YA 4,000 AVRO'YA MALOLDU

Aynı zamanda oryantal de olan Karima El Mahroug, geçen yıl Ronaldo'yla Milano'da bir gece kulübünün ardından otelde birlikte olduklarını söyledi. Mahroug, Real Madrid'li yıldızın kendisinin 17 yaşının altında olduğunu bildiğini öne sürdü. Mahroug oteldeki tek gecelik ilişkinin ardından Ronaldo'nun sabah erkenden ayrıldığını ve kendisine 4.000
euro verdiği söyledi.

RONALDO İDDİALARI REDDETTİ

Real Madrid'in yıldız oyuncusu ise iddiaları reddetti. Portekizli yıldız, "Bu kadını tanımıyorum ve onunla asla karşılaşmadım. Söylediği tarihlerde Madrid'de antrenmandaydım. Aralık 2009'dan Haziran 2010 tarihleri arasında Milano'ya gitmedim. Bu kolayca kanıtlanabilir" dedi.

Real Madrid'in rekor ücrete transfer ettiği Ronaldo 2010 başından bu yana Rus model Irina Shayk ile yaşamaya başlamıştı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com