Tek şerit kabusu ne kadar sürecek?

Tek şerit kabusu ne kadar sürecek?
İstanbul'da Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki çalışmalar sebebiyle yaşanan trafik, bir şeridin daha kapatılmasıyla kabusa dönüştü.
Tek şeritten Anadolu yakasına geçmeye çalışan araçların oluşturduğu kuyruk gece geç saatlere kadar sürdü. Gece İSTOÇ'a uzanan trafik yoğunluğu, sabah saatlerinde ise Hasdal'dan başladı. Peki İstanbulluların tek şerit kabusu ne kadar sürecek? Hurriyet'e konuşan Karayolları Genel Müdürlüğü yetkilileri, dün başlayan çalışmaların bir hafta süreceğini açıkladı. Buna göre dün başlayan çalışmalar, 16 Temmuz Pazartesi gününe kadar sürecek. Yani İstanbullular bir hafta daha trafik kabusu çekecek.
 
Fatih Sultan Mehmet (FSM) Köprüsü'nde devam eden yol yapım çalışması nedeniyle gişelerden sonraki beş şeritte trafiğe kapatıldı. Şeritler trafiğe kapatılınca köprüye doğru uzanan kilometrelerce araç kuyrukları gece saatlerinde de devam etti. Trafik sabah saat 06.30 sıralarında Metris TEM Bağlantı noktasına kadar uzandı. Geceyi yoldan arçlarının içinde geçirmek zorunda kalan sürücüler, trafiğe isyan etti. Saatlerce yolda olduklarını belirten sürücüler trafiğe çözüm bulumasını istediler. TEM Otoyolu'nda bulunan uzun araç kuyruğunu fark eden bazı sürücüler ise geri geri araçlarını sürerek TEM Otoyolu Karayolları bağlantı noktasından geri geri giderek trafikten kurtulmaya çalıştı. (NSK)
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com