'Tek Tesellimiz Erdoğan'ın O Konvoyda Bulunmamasıdır'

'Tek Tesellimiz Erdoğan'ın O Konvoyda Bulunmamasıdır'
BBP Genel Başkanı Yalçın Topçu, terörist saldırıya uğrayan konvoyda Başbakan Erdoğan'ın bulunmamasının tek teselli verici durum olduğunu bildirdi...

Topçu Kastamonu'daki saldırıya ilişkin yazılı açıklamasında, Başbakan Erdoğan'ın Kastamonu mitinginde koruma görevi yapan polis ekibi Ankara'ya dönerken Çankırı'da uğradığı saldırıyı “hain bir terörist bir saldırı” olarak nitelerken “Terörist saldırıya uğrayan konvoyda Başbakan'ın otobüsünün bulunması fakat siyasi çalışmalar İçin Kastamonu'dan Amasya'ya helikopterle geçen Başbakan Erdoğan'ın konvoyda olmaması tek teselli verici durum olmuştur” dedi.

Anadolu'nun orta yerinde, güpegündüz bir terörist saldırı yapılmasının dikkate şayan olduğunu belirten Topçu, “Türkiye'nin her yerinde, dağında, ovasında, şehrinde maalesef güvenlik sağlanamıyor. Eşkıya istediği gibi rahat hareket edebiliyor. Bunlar üzüntü verici ve kahredici gerçeklerimizdir. Bizler kendi ülkemizin yollarında, ovalarında, dağlarında güvende olmayacaksak halimiz ne olacak. Terörle etkin mücadele zafiyete uğradığı müddetçe bu türden olaylarla sürekli karşılaşacağız” görüşünü savundu.

Yalçın Topçu, mesajında, “Hain saldırıda şehit olan polis kardeşimize Yüce Allah'tan rahmet diliyorum.. Yaralananlara acil şifalar diliyorum. Güvenlik güçlerimizin vatan ve millet düşmanı bu canileri bir an önce yakalayıp adalete teslim etmesini temenni ediyorum. Milletimize ve Sayın Başbakan Erdoğan'a da geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum” dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com