Tek umudumuz Galatasaray

Tek umudumuz Galatasaray
Aysal, “Çok kaliteli ve geniş bir kadro kurduk. Melo'yu alıp transferi kapatabiliriz. Fakat teknik heyetin hazırlık maçlarından sonra farklı bir talebi olursa, bunu da değerlendiririz” dedi.
Son dönemde yaşanan gelişmeleri değerlendiren Sarı-Kırmızılı kulübün patronu, “Şampiyon olmuş bir kadroya sahibiz. Önemli olan bunu korumaktı ve başardık. Üzerine çok önemli transferler yaparak, kaliteli ve geniş bir kadro kurduk. Alternatif çokluğuna bakınca, her alanda komple bir takım kurduğumuzu düşünüyorum. Melo’yu alarak transferi kapatabiliriz. Bu oyuncu için 6 Ağustos’a kadar opsiyon hakkımız var. Biz teklifimizi yaptık, kararı onlar verecekler” ifadesini kullandı. 
 
Hocadan rapor bekleniyor
 
Bu sözleriyle bir anlamda pastanın çileği olarak Melo’yu işaret eden Aysal, Brezilyalı yıldızı alarak transferi kapatabilecekleri sinyalini verirken, açık kapı bırakmayı da ihmal etmedi. Oynayacakları hazırlık maçlarının ardından teknik heyetin kendilerine bir rapor sunacağını kaydeden Aysal, “Eğer transfer konusunda hocamızın bir talebi olursa, elbette yönetim kurulu olarak bunu oturur değerlendiririz” ifadesini kullandı. 
 
‘Tek umudumuz Galatasaray’
 
Bu arada Juventus’un tesislerinde tek başına idman yapmaya devam eden Melo’nun menacerinden bir açıklama geldi. Radyospor’a konuşan Gonzalo Amilibia, “Şu an somut bir gelişme yok ama umudumuz ve amacımız Galatasaray’la anlaşmak. Melo da bunu çok istiyor” dedi.  (EAK)


Fanatik
 
Etiketler:
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
   Çok Okunanlar
    Sansürsüz Haber, Akis Medya kuruluşudur
    Copyright © 2011 http://www.sansursuzhaber.com/
    E-Posta: info@sansursuzhaber.com